fbpx

Zmarł 29-letni bramkarz polskiego klubu. Przegrał mecz z nowotworem

W wieku 29 lat, z powodu choroby, zmarł Patryk Sochacki, bramkarz Ruchu Zdzieszowice. Od dłuższego czasu zmagał się z nowotworem.

Patryk Sochacki z klubem ze Zdzieszowic związany był przez blisko dekadę, z przerwą na wypożyczenie do Orła Źlinice. Barw Ruchu bronił występując na trzech poziomach rozgrywkowych, od 2. do 4. ligi. W sezonie 2017/18, dotarł aż do 1/8 finału Pucharu Polski, gdzie ekipa z Opolszczyzny odpadła dopiero z Legią Warszawa.

Urodzony w Kędzierzynie-Koźlu Sochacki przygodę z piłką rozpoczynał w miejscowych klubach: TKKF Blachowianka i Odra. Później rok spędził w LZS-ie Leśnica, aż przed sezonem 2013/14 znalazł się w Ruchu, który aktualnie występuje w rozgrywkach opolskiej 4. ligi.

Patryk Sochacki, od dłuższego czasu zmagał się z nowotworem. Tego meczu, w przeciwieństwie do wielu innych, nie udało mu się wygrać.

W mediach społecznościowych żegna go wielu przyjaciół ze świata sportu. Klub Stal Brzeg napisał na Facebooku: „Cała społeczność klubu BTP Stal Brzeg składa najszczersze wyrazy współczucia rodzinie, najbliższym i znajomym zmarłego Patryka Sochackiego, bramkarza Ruchu Zdzieszowice. Patryk jako bramkarz „Zdzichów” przez kilka lat rywalizował z naszą drużyną na boiskach III ligi. Prywatnie był kolegą kilku zawodników naszego zespołu. Spoczywaj w pokoju”.

Spoczywaj w pokoju Patryk.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.