A-klasa Bydgoszcz II. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek z cyklu „Ranking popularności klubów”. W dalszym ciągu sprawdzam ligi w województwie kujawsko-pomorskim. Dziś A-klasa grupa Bydgoszcz II. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

W drugiej grupie bydgoskiej A-klasy, jeśli chodzi o liczbę fanów na facebookowych profilach, prym wiodą kluby z dolnej części tabeli. Ogólnie tylko trzy zespoły mogą pochwalić się ilością „lajków” większą niż tysiąc.

Na miejscu trzecim uplasowała się Spójnia Białe Błota, która po rundzie jesiennej okupuej dziewiątą lokatę w tabeli. Klub z Błot Białych posiada profil, który polubiło 1349 kibiców.

Na drugiej pozycji znalazła się Pałuczanka Żnin z liczbą polubień 1455. Zespóz ze Żnina w tabeli rozgrywek zajmuje dwunaste miejsce.

Zwycięzcą rankingu została z ilością „lajków” 1634 – Noteć Gębice. Brawo! Drużyna jesienne zmagania zakończyła na pozycji dziesiątej.

Zgodnie z przyjęto zasadą w rankingach nie uwzględniam rezerw.

Ranking popularności klubów drugiej grupy A-klasy Bydgoszcz pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 24.02.2020.

[ninja_tables id=”2425″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.