A-klasa podlaska grupa II. Ranking popularności klubów

Galaktyczny Futbol wciąż sprawdza popularność klubów w ligach, w których występują zespoły współpracujące z portalem. W dniu dzisiejszym opublikuję zestawienia wszystkich lig na Podlasiu. W tym odcinku cyklu zająłem się drugą grupą podlaskiej A-klasy. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniejszymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone na podstawie liczby polubień klubowego profilu na facebooku.

W drugiej grupiej A-klasy podlaskiej występuje Pasja Kleosin, która często gościła na łamach Galaktycznego Futbolu. Klub ten znany jest z aktywności w mediach społecznościowych, w szczególności na Twitterze. W rankingu popularności na facebooku, Pasja zajęła 6. miejsce wśród klubów drugiej grupy A-klasy podlaskiej mając 758 „lajków”.

Trzecia lokata przypadła Supraślance Supraśl. Klub z podbiałostockiej miejscowości może pochwalić się liczbą 853 fanów na „fejsie”. Na miejscu drugim uplasował się KS Sokoły, jako jeden z dwóch klubów mających na koncie ponad tysiąc polubień, a dokładnie 1159.

Zwycięzcą rankingu został, zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli po rundzie jesiennej, Włókniarz Białystok. Licznik fanów na dzień 6 lutego 202o roku w przypadku białostockiego klubu wskazuje 1370.

W zestawieniu zgodnie z tradycją nie uwgledniam rezerw czyli w tym przypadku drugiego zespołu Narwi Choroszcz.

Ranking popularności klubów drugiej grupy A-klasy podlaskiej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan z dnia 6 lutego 2020 roku.

[ninja_tables id=”2115″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.