B-klasa Wrocław grupa IX. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek cyklu „Ranking popularności klubów”. Dziś sprawdziłem jak wielu fanów na facebooku mają kluby w dziewiątej grupie wrocławskiej B-klasy. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

W dziewiątej grupie wrocławskiej B-klasy, żaden z klubów nie przekroczył magicznej liczby tysiąca polubień profilu. W zestawieniu zwyciężyła Zorza Wilkszyn, z którą już jakiś czas temu nawiązałem współpracę. Zespół z Wilkszyna zajmuje drugie miejsce w tabeli rozgrywek, a jeśli chodzi o liczbę fanów na facebooku, nie ma sobie równych w lidze. 982 „lajki” dały Zorzy pierwszą lokatę w rankingu.

Drugie miejsce zajął klub Czarni Białków, którego profil posiada 856 sympatyków. Czarni po rundzie jesiennej zajmują czwartą pozycję w tabeli rozgrywek. Piąty na boisku, a trzeci w rankingu popularności jest Piast Lutynia z 722 polubieniami „facebookowego” profilu.

Należy dodać, że lider rozgrywek Zieloni Rakoszyce w zestawieniu znajdują się na miejscu siódmym (504 „lajki”).

Ze swojej strony zachęcam klubu z dziewiątej grupy wrocławskiej B-klasy do większej aktywności w mediach społecznościowych. Zajmuje to oczywiście czas, ale przynosi również wiele korzyści i promuje klub.

Ranking popularności klubów IX grupy wrocławskiej B-klasy pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na 14.02.2020.

[ninja_tables id=”2217″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.