Były bramkarz Jagiellonii zdradził kulisy odejścia z Białegostoku. „Nie czułem, że klub bardzo chce mnie zatrzymać”

Zlatan Alomerović udzielił wywiadu dla TVP Sport po transferze do AEK-u Larnaka. Były bramkarz Jagiellonii Białystok zdradził kulisy swojego odejścia z Dumy Podlasia.

Wygasający wraz z końcem czerwca kontrakt 32-latka nie został przedłużony. Bramkarz zdecydował się wówczas opuścić zespół mistrza Polski i kontynuować karierę na Cyprze w barwach AEK-u Larnaka.

W wywiadzie dla TVP Sport Alomerović wypowiedział się na temat odejścia z Jagiellonii Białystok.

– Zapytania z Cypru miałem już od jakiegoś czasu, ale wzmogły się one przed meczem z Piastem Gliwice (1:1). Ze względu na to, że władze Jagi nie prowadziły ze mną konkretnych rozmów na temat przedłużenia kontraktu, to byłem otwarty na nowe wyzwania. Po prostu nie byłem pewien przyszłości w Białymstoku. Pamiętam, że kilka dni przed meczem z Piastem prosiłem ludzi z Cypru, by do mnie nie dzwonili, bo miałem przed sobą bardzo ważny mecz. Musiałem się skupić. Po zdobyciu mistrzostwa moje rozmowy z AEK Larnaka były już konkretne – powiedział Serb.

– Miałem ofertę z Jagiellonii, ale nie czułem tego, że klub bardzo chce mnie zatrzymać. W przeciwieństwie do Larnaki, która mocno zabiegała o to, bym podpisał kontrakt – podkreślił bramkarz.

Alomerović trafił do Jagi na początku 2022 roku z Lechii Gdańsk. W ekipie „Dumy Podlasia” rozegrał łącznie 80 spotkań.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.