Ciekawa sytuacja przed ostatnią kolejką w czwartej grupie wielkopolskiej Klasy Okręgowej. Kto awansuje do V ligi?

Ciekawie zrobiło się przed ostatnią kolejką w grupie 4 wielkopolskiej RED BOX Klasy Okręgowej. Dotychczasowy lider GKS Jaraczewo przegrał w meczu 29 kolejki i został wyprzedzony przez Wisłę Borek Wlkp.

GKS przewodził stawce od rundy jesiennej. Zespół z Jaraczewa uległ w piątek 1:3 Orli Jutrosin. Z kolei Wisła wygrała na wyjeździe 6:0 z MTS Pawłowice. Trzeci w tabeli Promień Krzywiń pokonał Zawiszę Dolsk 2:1.

Obecnie sytuacja w czołówce tabeli wygląda następująco:

1. Wisła Borek Wlkp. 66 pkt br. 98:23

2. GKS Jaraczewo 65 pkt br. 87:29

3. Promień Krzywiń 63 pkt br. 71:33

Zestaw par w ostatniej kolejce:

Wisła Borek Wlkp. – Ruch Bojanowo

GKS Jaraczewo – Helios Bucz

Promień Krzywiń – Orla Jutrosin.

Wisła ma już zapewnione przynajmniej drugie miejsce gwarantujące udział w barażach. Gdy zdobędzie 3 punkty w starciu z Ruchem awansuje bezpośrednio do V ligi. GKS Jaraczewo, żeby awansować, musi wygrać i liczyć na potknięcie Wisły. W przypadku porażki z Heliosem i jednoczesnym zwycięstwie Promienia to zespół z Krzywinia zagra w barażach. Promień nie ma już szans na bezpośredni awans, bo ma zdecydowanie gorszy bilans bramkowy od Wisły. Oba mecze tych drużyn zakończyły się bezbramkowymi remisami.

Wszystkie spotkania ostatniej kolejki zostaną rozegrane w sobotę 22.06 o godzinie 16.00.

Fot. Wisła Borek Wlkp.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.