Dziesięć goli Vinety Wolin w meczu sparingowym. „Mieliśmy okazję przećwiczyć to nad czym pracujemy”. (Wideo)

Vineta Wolin zaaplikowała dziesięć goli Sarmacie Dobra w meczu sparingowym rozegranym w miniony weekend.

Przewaga podopiecznych trenerskiego duetu Przemysław Tomków-Dawid Jeż, nie podlegała dyskusji. Końcowy wynik 10:0 mówi sam za siebie. W wyjściowej jedenastce Vinety pojawiło się sześciu młodzieżowców, a mecz można nazwać treningiem strzeleckim zawodników partnerskiego klubu portalu GF.

– Każde zwyciestwo cieszy, ale nie przywiązujemy większej uwagi do wyników sparingów. Traktujemy to spotkanie jako kolejną jednostkę meczową, w której mieliśmy okazje przećwiczyć to nad czym pracujemy. Szacunek dla chłopaków, że pomimo upalnej pogody z determinacją starali się realizować przedmeczowe założenia – powiedział trener Dawid Jeż.

Sarmata Dobra – Vineta Wolin 0:10 (0:4)

Bramki: Kamil Wiśniewski (4), Konrad Bartoszewicz (2), Jakub Maszka (2), Damian Ładny, Wojciech Gałeki

Vineta: Baran – Ładny, Jeż, Łodyga, Lewandowski, Niewiada, Cyburt, Ignasiak, Bożko, Bartoszewicz, K. Wiśniewski.

Ławka rezerwowych: Kokiel, Żukowski, Maszke, Gałecki, R. Wiśniewski, Skorb.

Już w środę 1 lipca dyspozycję Vinety Wolin sprawdzi trzecioligowy Chemik Police. Spotkanie rozpocznie się godzinie 19 na boisku Chemika.

Fot. https://www.facebook.com/DumaWyspyWolin/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Dziesięć goli Vinety Wolin w meczu sparingowym. „Mieliśmy okazję przećwiczyć to nad czym pracujemy”. (Wideo)”

 1. Hi, We are wondering if you would be interested in our service, where we can provide you with a dofollow link from Amazon (DA 96) back to galaktycznyfutbol.pl?

  The price is just $87 per link, via Paypal.

  To explain what DA is and the benefit for your website, along with a sample of an existing link, please read here: https://pastelink.net/1nm60

  If you’d be interested in learning more, reply to this email but please make sure you include the word INTERESTED in the subject line field.

  Kind Regards,
  Claudia

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.