Erik Exposito po efektownej wygranej Śląska. „Walczymy o nasze marzenie, którym jest zdobycie mistrzostwa Polski”

To był fantastyczny wieczór na Tarczyński Arena Wrocław! Śląsk pokonał Cracovię 4:0. Bramki dla WKS-u zdobywali Simeon Petrov, Erik Exposito, Piotr Samiec-Talar oraz Mateusz Żukowski. Po zakończeniu meczu głos zabrał Erik Exposito. Jego wypowiedź poniżej.

ERIK EXPOSITO:

Jestem bardzo dumny z zespołu. Za każdym razem powtarzam, że mam wielką wiarę w tą drużynę. Dziś pokazaliśmy, że wciąż możemy marzyć i pokazywać naszą jakość. W każdym meczu jestem przekonany, że stać nas na takie spotkanie jak dziś. I właśnie dzisiaj to pokazaliśmy. To nie ma znaczenia, w jakim stylu odnosimy zwycięstwa. W piłce nożnej nie zawsze potrzebujesz przeważać, żeby wygrać. Dziś pokazaliśmy jednak mnóstwo jakości i musimy to kontynuować. Pozostały nam tylko dwa mecze i wiemy, że to jeszcze nie koniec. Trzeba już zacząć myśleć o meczach z Radomiakiem i Rakowem. Teraz potrzebujemy odpoczynku, ponieważ za nami bardzo wymagający mecz.

Przed nami dwa ostatnie mecze. Będziemy walczyć do końca, ponieważ walczymy o nasze marzenie, którym jest zdobycie mistrzostwa Polski. W pozostałych spotkaniach musimy tylko potwierdzić naszą jakość i zdobyć 3 punkty w każdym z nich. Nic mi nie dolega, jestem tylko zmęczony. Jestem gotowy na nadchodzące mecze.

fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.