Gdzie tu sens? Gdzie logika? Ona już chyba dawno umarła na kronowirusa

Wojciech Mroziński, redaktor portalu Kościańska Telewizja KLIN-TV, skomentował zawieszenie rozgrywek dziecięcych i młodzieżowych.

Portal Galaktyczny Futbol założyłem kilkanaście miesięcy temu m.in. w tym celu, aby ludzie związani ze środowiskiem Niższych Lig, mogli swobodnie podzielić się z innymi swoimi przemyśleniami, również na tematy niewygodne. Takich obecnie nie brakuje i czas, aby oficjalnie zabrać głos odnośnie absurdów jakie dzieją się wokół nas. Decyzje rządzących uderzają w wiele branż gospodarki, jak również w futbol na niższych poziomach rozgrywek. Mówmy o tym głośno.

Do tematu odnieśli się już:  Ola Pielok, kierownik juniorskiej drużyny Sparty Zabrze (link TUTAJ ), Bartosz Kollek, członek zarządu i kierownik klubu UKS Zatoka 95 Puck (link TUTAJ). Kolejną osobą, która skomentowała obecną sytuację jest Wojciech Mroziński, redaktor portalu Kościańska Telewizja KLIN-TV, który już kilkakrotnie gościł na naszym portalu. Zapraszam.

Wojciech Mroziński:

Zakaz treningów i rozgrywek dla młodzieży to kolejna kretyńska decyzja naszych tak zwanych władz państwowych. Jak można zakazać treningu na świeżym powietrzu młodym ludziom? Przecież gdzie, jak nie tam mają nabierać naturalnej odporności?

Drużyna, w której trenuje mój syn, składa się z ponad dwudziestu zawodników i nie zauważyłem, żeby któryś z chłopaków miał nawet katarek. A trenowali na świeżym powietrzu także zimą, przy ujemnych temperaturach.

Według wszystkich mądrali tzn. doradców medycznych premiera najlepiej, żeby siedzieli w domu i kisili się przed komputerami. A może lepiej niech idą do kościoła, jak zachęcał ksiądz katecheta: „bo kościoły w święta nie mogą być puste”.

Zresztą to nie pierwsze bezsensowne obostrzenia. Zakazano uprawnienia sportu amatorom, w tym piłkarzom z niższych lig. Za to mogą trenować zawodowcy, bo oni pobierają za to wynagrodzenie. Ale idźmy dalej. Zakazuje się pracy innym grupom zawodowym: fryzjerom, klubom fitness, restauracjom itp. A przecież oni z tego żyją i utrzymują swoje rodziny. Gdzie tu sens? Gdzie logika? Ona już chyba dawno umarła na kronowirusa.

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.