Robert Burneika, czyli „Hardkorowy Koksu” wszedł na kilka chwil w rolę trenera personalnego zawodników A-klasowego MKS-u Szczawno- Zdrój.
„Hardkorowy Koksu” w krótkim materiale wideo przekazuje kilka rad graczom „Mineralnych”. Robert Burneika proponuje między innymi podnoszenie łóżka ze śpiącą na nim dziewczyną, bieganie po parku czy nabijanie „bicków”. Swój „wykład” kończy optymistycznym: „Obostrzenia się skończą, wiosna przyjdzie, nie będzie lipy.”
MKS Szczawno-Zdrój jest klubem współpracującym z portalem Galaktyczny Futbol, objętym przez nas patronatem medialnym.
Rundę jesienną pierwszy zespół „Mineralnych” zakończył na drugim miejscu w tabeli A-klasy Wałbrzych I z dorobkiem 34 punktów. Rezerwy natomiast w pierwszej grupie wałbrzyskiej B-klasy zajmują czwartą lokatę mając na koncie 29 „oczek”.
Zachęcam do odwiedzania mediów społecznościowych klubu ze Szczawna-Zdroju.
Twitter – TUTAJ
Facebook – https://tiny.pl/rpghz
Czytaj też:
- Afimico Pululu: To nie był pierwszy rasistowski atak na mnie w Polsce (WIDEO)
- Raków Częstochowa odniósł się do rasistowskiego skandalu w meczu z Jagiellonią. Jest komunikat
- Wojciech Szczęsny otrzymał ofertę kontraktu, ale… „Życie naszej rodziny nie kręci się już tylko i wyłącznie wokół Wojtusia”
- FC Sydney nie wykupi Patryka Klimali. Koniec przygody w Australii
- Zaskakująca decyzja Afimico Pululu