Jak prawidłowo obstawiać piłkę nożną

Dla tych, którzy lubią hazard, istnieją różne opcje spędzania czasu – na przykład gra w kasynie online. Możesz wybrać te najlepsze za pomocą agregatorów – pomogą Ci one bezpiecznie grać.

Nawet doświadczeni gracze uznają agregatory za przydatne, jeśli będą musieli wybierać nowe kasyna – ponieważ ciągle się pojawiają i muszą przyciągać klientów, więc oferują korzystniejsze warunki.

Inną opcją dla zabicia czasu jest obstawianie zakładów na wydarzenia sportowe. Aby nie tylko ciekawie było spędzać czas, ale także wygrywać, przestrzegaj dziesięciu zasad.

Szukaj wartościowych zakładów

Musisz wybierać mecze do obstawiania, nie zależnie od tego, co chcesz oglądać – a czasami lubią obstawiać, aby uzyskać więcej emocji podczas oglądania. Zamiast tego powinieneś szukać wartościowych zakładów, to znaczy takich, w których kursy na dany wynik są wyższe niż powinny być oparte na jego prawdopodobieństwie. Tylko takie zakłady są warte stawiania, na wszystkich innych na dłuższą metę stracisz pieniądze, a na takich zyskasz – pod warunkiem, że wiesz, jak dość dokładnie obliczyć te prawdopodobieństwa.

Śledź stawki

Musisz prowadzić rejestr każdego zakładu, w tym datę, bukmachera, turniej i inne szczegóły. Możesz również zgłosić komentarz wyjaśniający, dlaczego zdecydowałeś się postawić taki zakład – warto je później przeczytać. Te rekordy pomogą Ci lepiej ocenić swoje wyniki i przeanalizować, kiedy są lepsze – może to zależeć od turnieju, drużyn, rodzajów zakładów i innych czynników.

Załóż konta u kilku bukmacherów

Kursy bukmacherów są różne i często zdarza się, że bardziej opłaca się postawić jeden zakład z jednym, a drugi z drugim. Aby to zrobić, będziesz potrzebować kilku kont – przynajmniej 3-4 u najlepszych bukmacherów.

Nie stawiaj na swoje ulubione drużyny

Im bliżej Ciebie jest zespół, tym trudniej jest zachować obiektywizm podczas analizy jego perspektyw. Ktoś ma skłonność do nadmiernego optymizmu, inni zbyt ponuro patrzą na perspektywy swoich ulubionych drużyn – w każdym razie lepiej powstrzymać się od obstawiania.

Postaw na ligi, które dobrze znasz

Im lepszy jesteś w lidze, tym większe szanse na pomyślne zakłady. Jeśli mecze rozgrywane są tylko w ligach, których niewiele wiesz, lepiej zrobić sobie przerwę niż grać na chybił trafił. Bardziej przydatne jest poświęcenie dodatkowego czasu na studiowanie drużyn – a gracze odnoszący największe sukcesy powinni skoncentrować się na 2-4 ligach, jeśli jest ich więcej, ucierpi na tym głębia analizy.

Nie zaniedbuj zarządzania bankiem

Zarządzanie pieniędzmi jest niezbędnym elementem sukcesu. Nie możesz obstawiać losowych kwot, zamiast tego musisz zastosować jedną z dobrze znanych strategii. Może nie zadziałać i będziesz musiał go zmienić na inny, a nawet w przypadku odpowiedniej strategii, z czasem prawdopodobnie zmienisz dla siebie niektóre jej szczegóły. W każdym razie tak powinno być – gra strategiczna jest zawsze lepsza niż chaotyczna.

Skorzystaj z okazji, aby się uczyć

Początkujący często myślą, że wygrywanie zakładów jest dość łatwe. W końcu są dobrze zorientowani w piłce nożnej, co oznacza, że ​​są w stanie obstawiać lepiej niż przeciętnie, aby pozostać na plusie, nawet biorąc pod uwagę udział bukmachera. W rzeczywistości wszystko jest bardziej skomplikowane: nawet jeśli twoje rozumienie piłki nożnej jest naprawdę na wysokim poziomie, będziesz musiał osobno uczyć się rozumienia zakładów.

Umiejętność bycia dobrze zorientowanym w piłce nożnej jest pożyteczną pomocą, bez niej lepiej w ogóle nie rozpoczynać obstawiania na ten sport, ale niuanse zakładów można zrozumieć tylko doświadczeniem. Na początku warto w ogóle robić „papierowe zakłady” – to znaczy po prostu zapisać, co byś zrobił, aby na odległość sprawdzić, jak dobrze to robisz. Lub stawiaj małe kwoty – również do weryfikacji.

Wykorzystaj sposób myślenia tłumu

Warto korzystać z uprzedzeń tłumu, bo kursy nie są ustalane przez bukmachera raz na zawsze, ale zmieniają się pod wpływem ludzi. Te uprzedzenia mogą być bardzo różne: na przykład słabsi są często niedoceniani. Faktem jest, że z psychologicznego punktu widzenia zakład na faworyta wygląda bardziej kusząco, nawet pomimo niskich kursów. To samo dotyczy sumy – ludzie lubią, gdy goli jest dużo, więc chętniej stawiają na sumę powyżej 2,5, więc suma poniżej 2,5 jest w wielu przypadkach bardziej opłacalna.

Wybierz umiarkowane kursy

Obstawianie wysokich kursów jest zbyt ryzykowne i zmusza do polegania przede wszystkim na szczęściu, a nie kalkulacji – dlatego najlepiej ich unikać. Ale zakłady na oczywistych faworytów z niskimi kursami w grze takiej jak piłka nożna nie są na dłuższą metę uzasadnione – w końcu wystarczy raz popełnić błąd, aby pokryć wiele wygranych zakładów, a niespodzianki w tym sporcie nie należą do rzadkości. Dlatego najlepszym wyborem są wartości średnie z przedziału 1,5-3.

Wiesz, jak przestać

Czasami pojawiają się białe lub czarne paski – cała seria zwycięstw lub porażek. Biała linia jest bardzo dobra, ale należy mieć świadomość, że prędzej czy później się skończy i dalej będzie obowiązywać strategia. Gracze czasami ulegają pokusie podniesienia stawek lub podjęcia bardziej ryzykownych – te błędy mogą zniweczyć wygrane. Jeśli pojawia się czarna passa, chęć odzyskania jest duża i może prowadzić do nadmiernych strat. Lepiej zrobić sobie przerwę i wrócić świeży.

Wyniki

Przedstawione powyżej zasady pomogą Ci nie tylko czerpać radość z zakładów na piłkę nożną, ale także wygrywać pieniądze. Najważniejsze jest, aby je obserwować i zachować zwycięską postawę.

******

Fot. Addcounsel

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.