Kamil Grosicki drugi rok z rzędu najlepszym piłkarzem PKO BP Ekstraklasy

Kamil Grosicki to jedyny piłkarz, który odebrał dwie nagrody podczas Gali Ekstraklasy. Najpierw odebrał statuetkę dla najlepszego pomocnika sezonu. Potem kapitan Pogoni Szczecin gwiazdor Portowców ponownie pojawił się na scenie, gdy został ogłoszony piłkarzem sezonu. Dostąpił tego zaszczytu drugi rok z rzędu!

Szczeciński zespół przegrał w finale Fortuna Pucharu Polski. Nie zajął też miejsce gwarantującego grę w eliminacjach europejskich pucharów. Kamilowi Grosickiemu na osłodę pozostały dwie nagrody indywidualne.

– Chciałbym pogratulować Jagiellonii. Panowie, czapki z głów. Gratuluję również Śląskowi i Legii oraz wszystkim nominowanym. Myślałem, że w tym roku przyjadę w lepszych humorach, ale piłka cały czas uczy i mam nadzieję, że następnym razem przyjadę tutaj z drużyną – mówił Grosicki po otrzymaniu nagrody dla pomocnika sezonu. Na scenie pojawił się raz jeszcze.

Minister Sportu i Turystyki Sławomir Nitras ogłosił, że to gracz Pogoni jest najlepszym piłkarzem sezonu 2023/24 Ekstraklasy. Co więcej, po raz drugi z rzędu odebrał tę nagrodę.

– Bardzo się cieszę, jestem bardzo dumny. Chciałbym dedykować tę nagrodę żonie i córce, które wiedzą, jak przeżywam porażkę w tym sezonie. Podziękowania dla kibiców w Szczecinie. Ale wierzę i nie poddam się, dopóki nie przyjadę tutaj z drużyną. Mistrzostwa Europy? Ciężko pracowałem w tym roku, aby być w tej reprezentacji, więc mam nadzieję, że moje nazwisko pojawi się na liście powołanych. Gra dla Polski to zaszczyt i chcę pojechać na być może mój ostatni turniej – podkreślał Kamil Grosicki.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.