fbpx

Kolejna „twitterowa” burza ze Zbigniewem Bońkiem w roli głównej. Prezes PZPN odpiera zarzuty odnośnie Niższych Lig

Zbigniew Boniek swoim dzisiejszym wpisem na Twitterze o pomocy PZPN-u Niższym Ligom, wywołał kolejną lawinę komentarzy. 

Po ostatnich burzliwych tygodniach, kontrowersyjnych wypowiedziach prezesów PZPN, wreszcie po decyzji o zakończeniu sezonu w ligach od IV w dół, środowisko Niższych Lig jest wyraźnie podzielone. Głosy krytyki przeplatają się z pieśniami pochwalnymi na cześć Zbigniewa Bońka. Najśmieszniejszy, a może najbardziej przerażający jest fakt, że wiele osób w ciągu dosłownie 24 godzin, zmieniło swoje zdanie. Raptem okazało się, że ci którzy chcieli grać twierdzą,  że za cały czas byli za zakończeniem sezonu. Natomiast grupa działaczy klubowych, która w prywatnych wypowiedziach stanowczo opowiadała się za zakończeniem rozgrywek, obecnie podniosła wielkie larum i jak się okazuje, teraz oni wysłaliby na murawy piłkarzy, choćby dziś. Cóż, jak napisał jeden z czytelników GF: Polska to stan umysłu…

Zbigniew Boniek postanowił, chyba z premedytacją, jeszcze bardziej podzielić społeczność Niższych Lig i na swoim ulubionym Twitterze, zamieścił kolejny wpis.

– Ponoć PZPN ma gdzieś niższe ligi, a – 1. Kto zlikwidował opłaty dla wszystkich drużyn młodzieżowych? 2. Kto wprowadził niższy lepszy, tańszy system ryczałtowy opłat? 3. Kto opłaca sędziów w 3 lidze? 4. Kto wprowadził i finansuje PJS w 3 i 4 lidze? – pyta prezes PZPN.

 

 

I…zaczęło się. Fala komentarzy różnego rodzaju, „twitterowe” bicie piany i kłótnie uczestników dyskusji. Jest coraz bardziej ciekawie, a jak się okazuje frakcja zwolenników pana prezesa jest bardzo liczna. Goście, którzy kilka dni temu jechali po Zbigniewie Bońku jak po burej suce, teraz włażą mu do dupy bez mydła.

 

Przedstawiam kilka komentarzy zamieszczonych pod wpisem prezesa PZPN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyskusja na Twitterze trwa, jeżeli można to tak nazwać.

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “Kolejna „twitterowa” burza ze Zbigniewem Bońkiem w roli głównej. Prezes PZPN odpiera zarzuty odnośnie Niższych Lig”

  1. A redaktor Grzegorz jest w stu procentach pewien że te osoby które pokazał które popierają w konentarzach Bonka go krytykowały wcześniej? Np Antoni, Tomasz oto?

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.