Kolejny pokaz mocy Promienia Krzywiń. Nadal bez porażki na wiosnę

Promień Krzywiń nadal bez straty punktu w rundzie wiosennej rozgrywek gr. 5 RED BOX klasy okręgowej. W Wielką Sobotę drużyna Łukasza Koniecznego wygrała 4:0 z Sokołem Kaszczor i zrewanżowała się z nawiązką za porażkę w rundzie jesiennej.

Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli już w 6. minucie. Adrian Nowak wybił piłkę w stronę bramki Sokoła którą przejął Hubert Chudziak i otworzył wynik meczu. Po kwadransie gry było już 2:0. Kacper Mroziński, który urwał się prawą stroną boiska dośrodkował w pole karne, a strzałem z pierwszej piłki bramkarza gości pokonał Tobiasz Bartlewicz. Tuż przed przerwą po podaniu Błażeja Karasia drugą swoją bramkę w tym spotkaniu strzelił kapitan Promienia Hubert Chudziak.

Po zmianie stron padł już tylko jeden gol. Po dośrodkowaniu Andrzeja Nowaka z rzutu rożnego wynik meczu ustalił Ryszard Bieniek.

Promień w rundzie wiosennej wygrał jak na razie wszystkie spotkania. Przy strzelonych 12 bramkach stracił tylko jedną i nadal jest wiceliderem gr. 5 wielkopolskiej RED BOX klasy okręgowej.

Promień Krzywiń – Sokół Kaszczor 4:0 (3:0)

Bramki: Hubert Chudziak – 2, Tobiasz Bartlewicz, Ryszard Bieniek

Skład Promienia: Mateusz Wendzonka – Adrian Nowak, Jonasz Wojtkowiak (87′ Kamil Rowiński), Szymon Włodarczak, Błażej Karaś, Tobiasz Bartlewicz, Andrzej Nowak (80′ Dawid Gendera), Tomasz Maik, Adama Kostrzewa (71′ Ryszard Bieniek), Kacper Mroziński (61′ Dominik Perz), Hubert Chudziak (85′ Wiktor Kroma)