Letni Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Wójta Gminy Gołcza

Za niespełna dwa miesiące odbędzie się druga edycja „Letniego Turnieju Dzikich Drużyn o Puchar Wójta Gminy Gołcza”. Imprezę zaplanowano na 6-7 lipca. Odbędzie się ona na boisku w Wielkanocy (woj, małopolskie). Skontaktował się ze mną pan Artur Włodarczyk, który udzielił informacji na temat wspomnianego wydarzenia.

Artur Włodarczyk:

Tak jak w roku ubiegłym wraz z Gminą Gołcza organizujemy Letni Turniej Dzikich Drużyn na boisku trawiastym. Dwudniowy turniej będzie rozgrywany 06-07.07.2024 w sobotę od godziny 9 i w niedzielę od 13.

W II edycji zwiększamy liczbę drużyn do 20. Rywalizować będą one w czterech grupach po pięć zespołów. Po dwie najlepsze ekipy awansują do fazy finałowej. Mecze w grupach będą rozgrywane systemem każdy z każdym (2×12 minut). Natomiast pary w fazie finałowej zostaną ustawione zgodnie z drabinką. Na tym etapie rywalizacji spotkania będą rozgrywanie 2×15 minut, a zespół przegrywający odpada.

Ze szczegółowym regulaminem turnieju można zapoznać się klikając TUTAJ

***

W niedzielę 7 lipca zostanie zorganizowany Zlot Pojazdów Zabytków „Wielkanocny Powrót do Przeszłości”.

Zapisy mailowo wielkanocneklasyki@gmail.com lub telefonicznie Paweł Kosiba 508 108 395, Łukasz Makaro 696 317 524.

Dla najmłodszych będzie dostępnych pięć dmuchańców (bez opłaty). Ponadto grill, lody, popcorn piwo lane, dyskoteka z DJ Boski, przeciąganie liny sołectw z Gminy Gołcza i inne atrakcje.

Wszystkie szczegóły podane są na FB GLKS Spartak Wielkanoc – Gołcza.

– Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy do Wielkanocy. Doskonale wiemy jak ludzie potrzebują takich imprez, więc robimy to dla was – mówi Artur Włodarczyk.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.