Matty Cash walczy o powrót do zdrowia przed EURO 2024. Najnowsze wieści

Piotr Koźmiński, dziennikarz serwisu WP SportoweFakty, przekazał najnowsze wiadomości w sprawie stanu zdrowia Matty’ego Casha.

Reprezentant Polski tuż przed końcem sezonu nabawił się kontuzji łydki i nie wystąpił w ostatnich meczach Aston Villi. Pojawiły się informacje, że piłkarz z powodu urazu może nie otrzymać powołania na Euro 2024. Mówił o tym Michał Probierz zaniepokojony stanem zdrowia gracza czwartej siły Premier League.

– Lekarze klubowi Aston Villi rozmawiają ze sztabem medycznym reprezentacji. Może się okazać, że Casha nie będzie na EURO, ale to lekarze zdecydują – mówił selekcjoner w niedawnym wywiadzie dla WP SportoweFakty.

Jak się okazuje Matty Cash szybko wraca do zdrowia i będzie gotowy na mistrzostwa Europy, oczywiście jeśli Probierz zdecyduje się powołać zawodnika Aston Villi.

– Z informacji WP SportoweFakty wynika jednak, że tak naprawdę nie ma żadnych powodów do zmartwień. Jak słyszymy w bardzo dobrych źródłach, Matty mocno pracuje nad powrotem do pełnego treningu i to nastąpi już niedługo – pisze Piotr Koźmiński.

– Kilka najbliższych dni Cash spędzi jeszcze na zajęciach indywidualnych, ale potem będzie już całkowicie do dyspozycji selekcjonera. Oczywiście, jeżeli zostanie powołany do kadry na finały. A skład zostanie ogłoszony 29 maja – dodaje dziennikarz.

Przed wyjazdem na mistrzostwa Europy reprezentacja Polski zagra jeszcze dwa towarzyskie mecze, najpierw z Ukrainą (7 czerwca), a następnie z Turcją (10 czerwca). Oba zostaną rozegrane na Stadionie Narodowym w Warszawie i Matty Cash powinien już być w pełni zdrowy na te starcia.

Źródło: WP SportoweFakty

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.