Media: Taką kadrę powoła Michał Probierz na EURO 2024

Michał Probierz w środę ogłosi szeroki skład reprezentacji Polski na EURO 2024. Tomasz Włodarczyk, redaktor naczelny portalu Meczyki, dowiedział się, kto znajdzie się wśród wybrańców selekcjonera.

Szansę na wyjazd na mistrzostwa Europy ma Arkadiusz Milik. Napastnik Juventusu jest jednym z pięciu atakujących, których powoła Probierz. Poza nim w składzie są Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Adam Buksa, Karol Świderski i Krzysztof Piątek.

Po przerwie do reprezentacji wróci Michał Skóraś. Powołania otrzymają też Bartosz Salamon, Tymoteusz Puchacz, Taras Romanczuk i Jakub Moder.

Po raz pierwszy na zgrupowaniu seniorskiej reprezentacji pojawi się Kacper Urbański z Bolonii. 

Jeszcze przed mistrzostwami Europy Polacy zagrają towarzysko z Ukrainą (07.06) i Turcją (10.06). 

Szeroka kadra Polski na EURO 2024:

BRAMKARZE: Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski, Marcin Bułka, (Oliwier Zych – do treningów)

OBROŃCY: Jakub Kiwior, Paweł Bochniewicz, Paweł Dawidowicz, Bartosz Salamon, Jan Bednarek, Sebastian Walukiewicz, Bartosz Bereszyński

POMOCNICY: Nicola Zalewski, Tymoteusz Puchacz, Przemysław Frankowski, Michał Skóraś, Bartosz Slisz, Taras Romanczuk, Damian Szymański, Jakub Piotrowski, Jakub Moder, Piotr Zieliński, Sebastian Szymański, Kacper Urbański, Kamil Grosicki

NAPASTNICY: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Adam Buksa, Karol Świderski, Krzysztof Piątek

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.