Messi celuje w kolejne trofeum! Wszystkie mecze ćwierćfinałowe Copa America 2024 tylko w Viaplay

Piłkarskie lato w pełni! Która drużyna zdobędzie tytuł najlepszej w Ameryce? Już w nocy z czwartku piątek rozpoczynają się ćwierćfinały Copa America 2024! Jako pierwsi w tej fazie turnieju na boisko wybiegną obrońcy tytułu, a zarazem aktualni mistrzowie świata Argentyńczycy, którzy zmierzą się z Ekwadorem. Spotkanie dla widzów Viaplay skomentują Mateusz Juza i Michał Borkowski. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 3:00 czasu polskiego, początek transmisji od godz. 2:50.

Kto okaże się lepszy w rywalizacji pomiędzy głównymi faworytami imprezy – Argentyną i Brazylią? Czy obie drużyny spotkają się w wielkim finale? A może niespodziankę sprawi reprezentacja Kolumbii lub Urugwaju. Swoje ambicje mają także Kanadyjczycy, którzy jako ostatni bronią honoru ekip z Ameryki Północnej. Transmisje ze wszystkich meczów Copa America 2024 na żywo i do 48 godzin po ich zakończeniu tylko w Viaplay!

Czas na ćwierćfinały Copa America 2024! W nocy z czwartku na piątek w pierwszym meczu 1/4 finału Argentyna zagra z Ekwadorem. Albicelestes przeszli przez fazę grupową niczym burza. Komplet trzech zwycięstw i stosunek bramek 5:0 mówią zresztą same za siebie. Z kolei Ekwador sprawił sporą niespodziankę eliminując z dalszej rywalizacji ekipę Meksyku, dzięki czemu finiszował na drugim miejscu w grupie B za niepokonaną Wenezuelą. Przeciwnikiem Wenezuelczyków będą z kolei Kanadyjczycy, którzy dzięki remisowi z Chile (0:0) i zwycięstwu nad Peru (1:0) zajęli drugie miejsce w grupie A za Argentyńczykami.

Trzecią ćwierćfinałową parę tworzą Kolumbia i Panama. Zwycięstwa nad Paragwajem (2:1) i Kostaryką (3:0) oraz remis z Brazylią (2:2) dały Kolumbijczykom pierwsze miejsce w grupie D. Z kolei Panama postarała się bodaj o największą sensację fazy grupowej, pokonując 2:1 Amerykanów ostatecznie pozbawiła gospodarzy marzeń o awansie. Panamczycy zajęli w grupie C drugie miejsce, a jako pierwsi finiszowali w niej Urugwajczycy, którzy ze wszystkich ekip zaprezentowali chyba najrówniejszą formę w na grupowym etapie turnieju. Świadczą o tym trzy kolejne zwycięstwa – nad Panamą (3:1), Boliwią (5:0) oraz USA (1:0). Teraz poprzeczka będzie zawieszona zdecydowanie wyżej, bowiem na drodze Urugwaju stanie reprezentacja Brazylii. Canarinhos jak dotąd nie imponują swoimi boiskowymi poczynaniami. Triumf nad Paragwajem (4:1) oraz remisy z Kostaryką (0:0) i wspomniany z Kolumbią (0:0) pozwoliły im na awans z drugiego miejsca w grupie D.

Starcie Urugwaj – Brazylia to bez wątpienia największy hit wśród meczów ćwierćfinałowych, za czym przemawia nie tylko ogromny, boiskowy potencjał obu drużyn, ale także ich historia. Warto pamiętać, że Urugwajczycy to dwukrotni, a Brazylijczycy pięciokrotni mistrzowie świata. Które z wymienionych wyżej ekip zameldują się w najlepszej czwórce Copa America 2024? Odpowiedź tylko w Viaplay.

CONMEBOL Copa America 2024 / ćwierćfinały:

4/5 lipca (czwartek/piątek)

godz. 3:00

Argentyna – Ekwador

komentarz: Mateusz Juza i Michał Borkowski

5/6 lipca (piątek/sobota)

godz. 3:00

Wenezuela – Kanada

komentarz: Kamil Kania i Michał Gutka

6/7 lipca (sobota/niedziela)

godz. 0:00

Kolumbia – Panama

komentarz: Piotr Domagała i Wojciech Piela

godz. 3:00

Urugwaj – Brazylia

komentarz: Dawid Król i Marcin Borzęcki

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM TRANSMISJI SPORTOWYCH W VIAPLAY DOSTĘPNY JEST TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.