Michał Probierz odpowiedział na krytykę mediów. „Nie jesteśmy w stanie wszystkich zadowolić”

Michał Probierz spotkał się w niedzielę z dziennikarzami na początek zgrupowania reprezentacji Polski przed EURO 2024. Selekcjoner odpowiedział na ostatnią krytykę ze strony mediów.

Wielu kibicom i ekspertom nie spodobało się, że ogłoszenie szerokiej kadry na Euro miało miejsce na konferencji podczas turnieju golfa. Michał Probierz nie widzi w tym problemu i jak zwykle próbuje przekonać wszystkich do swojej racji. Czyni to, moim zdaniem, wyjątkowo nieudolnie.

– Nie jesteśmy w stanie wszystkich zadowolić. Chcieliśmy poczekać na to, czy wszyscy zawodnicy są zdrowi. Myśleliśmy, aby podać kadrę w poniedziałek, ale była gala Ekstraklasy i nie chcieliśmy dziennikarzom zabierać tego momentu. Czasami zarzuca się nam, że nie robimy nic spontanicznie i inaczej. Powołania jako pierwsze ukazały się na stronie PZPN-u, zawodnicy wiedzieli o nich po naszym wtorkowym spotkaniu. 8 czerwca spotkamy się i ogłoszę ostateczne powołania – powiedział Probierz.

– Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy są zadowoleni. Musimy wszyscy skupić się na tym, co jest najważniejsze – jedziemy na EURO 2024, jesteśmy na Stadionie Narodowym, a nie przed telewizorami. Proszę kibiców, aby nas wspierali, a dziennikarzy, aby popatrzyli na nas czasem przychylnym okiem – zaapelował.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.