Największe wyzwanie w historii klubu Heiro Rzeszów (WIDEO)

Współpracujący z portalem Galaktyczny Futbol klub Heiro Rzeszów staje w obliczu wielkiego wyzwania jakim jest budowa nowego stadionu.

Heiro Rzeszów jest klubem, który wczoraj, 27 lutego obchodził swoje 14 urodziny. Heiro rozwija się bardzo prężnie, działacze wprowadzają w życie nowe projekty. Kilka dni temu ruszyła wielka akcja, której finałem ma być stworzenie boisk sportowych na Osiedlu Przybyszówka w Rzeszowie.

Jesteśmy „Podkarpackie Dziki” z Heiro Rzeszów. Naszym marzeniem jest stworzenie obiektu do uprawiania piłki nożnej oraz beach soccera (piłka nożna plażowa). Własnym siłami chcemy wystartować i stworzyć możliwość rozwoju oraz fajnego spędzania czasu dla dzieci i młodzieży, ale i dorosłych – mówi prezes Heiro Łukasz Krawczyk.

Nagraliśmy materiał wideo, który poświęcony jest naszemu najnowszemu projektowi. Chodzi oczywiście o budowę boisk sportowych przy ulicy Stadionowej w Rzeszowie. W pierwszym materiale wideo przybliżam razem Grzegorzem Rodzinką oraz Łukaszem Latuskiem, jak wygląda teren na którym planowana jest inwestycja – dodaje prezes.

Projekt klubu z Rzeszowa można wesprzeć finansowo pod linkiem https://zrzutka.pl/stadionowa-z-motyka-na-stadion-etap-1

Zespół seniorów rzeszowskiego klubu występuje w pierwszej grupie rzeszowskiej A-klasy. Aktualnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Natomiast drużyna futsalowa plasuje się na szóstej pozycji południowej grupy pierwszej ligi.

Zachęcam do obserwowania Heiro Rzeszów na Facebooku.

https://www.facebook.com/RAFHeiro/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.