Piłkarz Legii Warszawa po kompromitacji z Karabachem Agdam: G***o zrobiliśmy na boisku

Joel Valencia skomentował porażkę Legii Warszawa w azerskim Karabachem Agdam w finałowej rundzie kwalifikacji Lig Europy.

Po porażce w fatalnym stylu (0:3) warszawski zespół odpadł z rywalizacji, a na klub spadła ogromna fala krytyki. Joel Valencia po meczu powiedział w ostrych słowach jak wyglądała gra Legii.

– Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu. Zostawialiśmy naszym rywalom sporo wolnego miejsca w środku pola. W drugiej połowie poprawiliśmy się w tym aspekcie, ale stracony gol pozbawił nas nadziei i sprawił, że graliśmy ze spuszczonymi głowami. Nowy trener przedstawił nam nową taktykę, ale potrzebujemy jeszcze czasu, żeby pewne rzeczy zaczęły funkcjonować – powiedział zawodnik.

– Ostatnio w klubie było sporo zmian. To nie jest jednak żadna wymówka, ponieważ musimy wziąć odpowiedzialność za to, że g**** zrobiliśmy na boisku. Trzeba zacząć walczyć i dawać z siebie wszystko – podkreślił Joel Valencia

Źródło: legia.com