Polonia Telford FC gotowa na inaugurację sezonu. „Bez Grzegorza Filipiaka nasz klub by nie powstał”

Polonia Telford już w najbliższą niedzielę rozpocznie sezon 2020/2021. Działacze klubu, który powstał zaledwie kilkanaście tygodni temu, w błyskawicznym tempie skompletowali kadrę i „dograli” sprawy organizacyjne.

Galaktyczny Futbol współpracuje z Polonią Telford, portal objął ten nowopowstały klub patronatem medialnym. Więcej TUTAJ. Z wielkim zainteresowaniem obserwuję poczynania działaczy i osób związanych z tym polonijnym zespołem z Wysp Brytyjskich.

Polonia powstała w sierpniu 2020 roku z zamiarem rozpoczęcia sezonu 2020/2021 na najniższym szczeblu rozgrywek w Anglli – Sunday League. Rozmach z jakim działacze przystąpili do realizacji projektu robił wrażenie. W rozmowach wyczuwało się wielki zapał i pasję. Dziś mogę zakomunikować, że w niedzielę 20 września Polonia Telford rozegra swój pierwszy ligowy mecz.

Przed tym historycznym wydarzeniem, Grzegorz Czerwiński, jeden ze współzałożycieli klubu i kapitan zespołu, udzielił Galaktycznemu krótkiej wypowiedzi.

– Jako kapitan Polonii Telford FC chciałbym podziękować wszystkim chłopakom, którzy poświęcili swój czas na treningi. Cały zespół włożył wiele sił, aby odpowiednio przygotować się do sezonu – mówi Grzegorz.

– Duże podziękowania od drużyny kieruję do Grzegorza Filipiaka. Bez niego Polonia by nie powstała. To on rzucił pomysł na nasz projekt i dążył do jego zrealizowania. Mówiąc wprost: Dlatego istniejemy! – podkreśla kapitan Polonii Telford.

– Również chcę wsponieć o Marcie Czerwińskiej i Marcinie Lubińskim. Te dwie osoby również ogromnie przyczyniły się do tego w jakim miejscu obecnie się znajdujemy – dodaje Grzegorz Czerwiński.

– Powiem szczerze, nie spodziewałem się po pierwszych treningach, że uda się stworzyć tak fantastyczną drużynę i wspaniałą atmosferę wewnątrz klubu – zakończył współzalożyciel Polonii.


Kadra Polonii Telford FC na sezon 2020/2021


Zachęcam do obserwowania mediów społecznościowych klubu. Link TUTAJ.

Już jutro więcej informacji na temat niedzielnego meczu Polonii.Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.