Reorganizacja w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej

Zarząd WMZPN podczas zdalnego posiedzenia, które odbyło się w formie wideokonferencji w dniu 13 września 2021 roku zatwierdził reorganizację Biura WMZPN.

W wyniku decyzji podjętych podczas posiedzenia nowym dyrektorem Biura Warmińsko-Mazurskiego ZPN został Emil Wojda.

– Jestem przekonany, że Emil sprawdzi się w nowej roli. Do tej pory odpowiadał w biurze za sprawy marketingowe i organizacyjne – ze swoich obowiązków wywiązywał się bardzo dobrze. Był jednym z głównych motorów napędowych zmian wizerunkowych, które w ostatnich latach przeszedł nasz Związek – mówi Marek Łukiewski, prezes WMZPN, cytowany przez oficjalną stronę internetową związku.

– Reorganizacja spowodowana jest tym, że zostałem Zastępcą Sekretarza Generalnego PZPN i nie będę mógł poświęcać na pracę w biurze WMZPN tyle czasu, co do tej pory. W tygodniu planuję być dwa dni w Warszawie, a trzy w Olsztynie. Część swoich obowiązków przekażę Emilowi, część zachowam – dodaje.

– Dlatego wystąpiłem do Zarządu WMZPN z wnioskiem o reorganizację biura i obniżenie moich zarobków o połowę. Cieszę się, że oba wnioski zostały przyjęte jednogłośnie. Takie rozwiązanie pozwoli mi, przy zachowaniu sprawności działania biura WMZPN, pracować w Warszawie na rzecz rozwoju piłki na poziomie wojewódzkim, powiatowym i gminnym – czyli również tej naszej, warmińsko-mazurskiej – wyjaśnia Marek Łukiewski.

Nowy schemat organizacyjny Biura WMZPN dostępny jest TUTAJ

Źródło: WMZPN

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.