Robert Lewandowski nie zagra z Holandią! Jest oficjalne potwierdzenie

Robert Lewandowski przeszedł badania po tym jak doznał urazu w meczu z Turcją. Oficjalnie potwierdzono, że kapitan kadry nie wystąpi w spotkaniu z Holandią na Euro 2024.

Karol Świderski i Robert Lewandowski opuścili boisko już w pierwszej połowie starcia z Turkami. Natomiast Paweł Dawidowicz w przerwie poprosił o zmianę. Problemy zawodników Hellasu Verona i Charlotte FC nie okazały się bardzo poważne.

– Dzisiaj w Enel–Med Szpital Centrum przeprowadziliśmy badania trzech zawodników, którzy ucierpieli w meczu z Turcją. Paweł Dawidowicz doznał naciągnięcia mięśnia czworogłowego uda. W przypadku Karola Świderskiego badanie wykazało skręcenie stawu skokowego bez znacznych uszkodzeń. Obaj zawodnicy po wdrożonym leczeniu powinni wrócić do pełnego treningu w ciągu 3-4 dni – przekazał Jacek Jaroszewski, lekarz kadry.

Gorzej prezentuje się sytuacja Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski na pewno nie zagra w spotkaniu z Holandią otwierającym zmagania na mistrzostwach Europy.

– U Roberta Lewandowskiego doszło do naderwania mięśnia dwugłowego uda, które wykluczy go z udziału w pierwszym meczu turnieju. Robimy wszystko, by Robert mógł zagrać w drugim spotkaniu, przeciwko Austrii – dodał Jaroszewski.

Michał Probierz aktualnie ma do dyspozycji tylko dwóch w pełni zdrowych napastników. Są to Adam Buksa i Krzysztof Piątek.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.