fbpx

Obsada sędziowska 14. kolejki Fortuna 1 Ligi

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 14. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 22-25 października.

22 października (piątek):

Chrobry Głogów – Miedź Legnica, godz. 20:30, sędzia: Włodzimierz Bartos (Łódź).

23 października (sobota):

Górnik Polkowice – Korona Kielce, godz. 12:40, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Arka Gdynia – Resovia, godz. 15:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
GKS Katowice – Puszcza Niepołomice, godz. 18:00, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).
GKS Tychy – Skra Częstochowa, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

24 października (niedziela):

Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 12:40, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
Odra Opole – GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 15:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Widzew Łódź – ŁKS Łódź, godz. 18:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

25 października (poniedziałek):

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).

źródło: PZPN

14. kolejka eWinner II ligi – obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 14. kolejki eWinner II ligi.

23 października (sobota):

Wigry Suwałki – GKS Bełchatów, godz. 14:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
Znicz Pruszków – Ruch Chorzów, godz. 14:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań, godz. 14:55, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy).
Olimpia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 15:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków, godz. 15:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Sokół Ostróda – Motor Lublin, godz. 15:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Wisła Puławy – Śląsk II Wrocław, godz. 15:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce, godz. 18:00, sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice).

24 października (niedziela):

Radunia Stężyca – Hutnik Kraków, godz. 14:00, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork).

Źródło: PZPN