Terminarz rundy jesiennej czwartej grupy III ligi

Znamy terminarz rundy jesiennej czwartej grupy Betclic III ligi na sezon 2024/2025.

Kolejka 1 – 3-4 sierpnia

Pogoń-Sokół Lubaczów – Podhale Nowy Targ
Wiślanie Jaśkowice – Garbarnia Kraków
Star Starachowice – Chełmianka Chełm
Avia Świdnik – Korona II Kielce
Wisłoka Dębica – Sandecja Nowy Sącz
Podlasie Biała Podlaska – Świdniczanka Świdnik
Wisła II Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Czarni Połaniec – Siarka Tarnobrzeg
Lewart Lubartów – KS Wiązownica

Kolejka 2 – 10-11 sierpnia

Podhale Nowy Targ – KS Wiązownica
Siarka Tarnobrzeg – Lewart Lubartów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Czarni Połaniec
Świdniczanka Świdnik – Wisła II Kraków
Sandecja Nowy Sącz – Podlasie Biała Podlaska
Korona II Kielce – Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Garbarnia Kraków – Star Starachowice
Pogoń-Sokół Lubaczów – Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 3 – 17-18 sierpnia

Wiślanie Jaśkowice – Podhale Nowy Targ
Star Starachowice – Pogoń-Sokół Lubaczów
Avia Świdnik – Garbarnia Kraków
Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska – Korona II Kielce
Wisła II Kraków – Sandecja Nowy Sącz
Czarni Połaniec – Świdniczanka Świdnik
Lewart Lubartów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wiązownica – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 4 – 21 sierpnia

Podhale Nowy Targ – Siarka Tarnobrzeg
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – KS Wiązownica
Świdniczanka Świdnik – Lewart Lubartów
Sandecja Nowy Sącz – Czarni Połaniec
Korona II Kielce – Wisła II Kraków
Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska
Garbarnia Kraków – Wisłoka Dębica
Pogoń-Sokół Lubaczów – Avia Świdnik
Wiślanie Jaśkowice – Star Starachowice

Kolejka 5 – 24-25 sierpnia

Star Starachowice – Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik – Wiślanie Jaśkowice
Wisłoka Dębica – Pogoń-Sokół Lubaczów
Podlasie Biała Podlaska – Garbarnia Kraków
Wisła II Kraków – Chełmianka Chełm
Czarni Połaniec – Korona II Kielce
Lewart Lubartów – Sandecja Nowy Sącz
KS Wiązownica – Świdniczanka Świdnik
Siarka Tarnobrzeg – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września

Podhale Nowy Targ – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Świdniczanka Świdnik – Siarka Tarnobrzeg
Sandecja Nowy Sącz – KS Wiązownica
Korona II Kielce – Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm – Czarni Połaniec
Garbarnia Kraków – Wisła II Kraków
Pogoń-Sokół Lubaczów – Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice – Wisłoka Dębica
Star Starachowice – Avia Świdnik

Kolejka 7 – 7-8 września

Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ
Wisłoka Dębica – Star Starachowice
Podlasie Biała Podlaska – Wiślanie Jaśkowice
Wisła II Kraków – Pogoń-Sokół Lubaczów
Czarni Połaniec – Garbarnia Kraków
Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm
KS Wiązownica – Korona II Kielce
Siarka Tarnobrzeg – Sandecja Nowy Sącz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Świdniczanka Świdnik

Kolejka 8 – 14-15 września

Podhale Nowy Targ – Świdniczanka Świdnik
Sandecja Nowy Sącz – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce – Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm – KS Wiązownica
Garbarnia Kraków – Lewart Lubartów
Pogoń-Sokół Lubaczów – Czarni Połaniec
Wiślanie Jaśkowice – Wisła II Kraków
Star Starachowice – Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik – Wisłoka Dębica

Kolejka 9 – 21-22 września

Wisłoka Dębica – Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik
Wisła II Kraków – Star Starachowice
Czarni Połaniec – Wiślanie Jaśkowice
Lewart Lubartów – Pogoń-Sokół Lubaczów
KS Wiązownica – Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg – Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Korona II Kielce
Świdniczanka Świdnik – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 10 – 28-29 września

Podhale Nowy Targ – Sandecja Nowy Sącz
Korona II Kielce – Świdniczanka Świdnik
Chełmianka Chełm – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Garbarnia Kraków – Siarka Tarnobrzeg
Pogoń-Sokół Lubaczów – KS Wiązownica
Wiślanie Jaśkowice – Lewart Lubartów
Star Starachowice – Czarni Połaniec
Avia Świdnik – Wisła II Kraków
Wisłoka Dębica – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 11 – 5-6 października

Podlasie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ
Wisła II Kraków – Wisłoka Dębica
Czarni Połaniec – Avia Świdnik
Lewart Lubartów – Star Starachowice
KS Wiązownica – Wiślanie Jaśkowice
Siarka Tarnobrzeg – Pogoń-Sokół Lubaczów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Garbarnia Kraków
Świdniczanka Świdnik – Chełmianka Chełm
Sandecja Nowy Sącz – Korona II Kielce

Kolejka 12 – 12-13 października

Podhale Nowy Targ – Korona II Kielce
Chełmianka Chełm – Sandecja Nowy Sącz
Garbarnia Kraków – Świdniczanka Świdnik
Pogoń-Sokół Lubaczów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice – Siarka Tarnobrzeg
Star Starachowice – KS Wiązownica
Avia Świdnik – Lewart Lubartów
Wisłoka Dębica – Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska – Wisła II Kraków

Kolejka 13 – 19-20 października

Wisła II Kraków – Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec – Podlasie Biała Podlaska
Lewart Lubartów – Wisłoka Dębica
KS Wiązownica – Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg – Star Starachowice
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice
Świdniczanka Świdnik – Pogoń-Sokół Lubaczów
Sandecja Nowy Sącz – Garbarnia Kraków
Korona II Kielce – Chełmianka Chełm

Kolejka 14 – 26-27 października

Podhale Nowy Targ – Chełmianka Chełm
Garbarnia Kraków – Korona II Kielce
Pogoń-Sokół Lubaczów – Sandecja Nowy Sącz
Wiślanie Jaśkowice – Świdniczanka Świdnik
Star Starachowice – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik – Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica – KS Wiązownica
Podlasie Biała Podlaska – Lewart Lubartów
Wisła II Kraków – Czarni Połaniec

Kolejka 15 – 2-3 listopada

Czarni Połaniec – Podhale Nowy Targ
Lewart Lubartów – Wisła II Kraków
KS Wiązownica – Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg – Wisłoka Dębica
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik
Świdniczanka Świdnik – Star Starachowice
Sandecja Nowy Sącz – Wiślanie Jaśkowice
Korona II Kielce – Pogoń-Sokół Lubaczów
Chełmianka Chełm – Garbarnia Kraków

Kolejka 16 – 9-10 listopada

Podhale Nowy Targ – Garbarnia Kraków
Pogoń-Sokół Lubaczów – Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice – Korona II Kielce
Star Starachowice – Sandecja Nowy Sącz
Avia Świdnik – Świdniczanka Świdnik
Wisłoka Dębica – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg
Wisła II Kraków – KS Wiązownica
Czarni Połaniec – Lewart Lubartów

Kolejka 17 – 16-17 listopada

Lewart Lubartów – Podhale Nowy Targ
KS Wiązownica – Czarni Połaniec
Siarka Tarnobrzeg – Wisła II Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podlasie Biała Podlaska
Świdniczanka Świdnik – Wisłoka Dębica
Sandecja Nowy Sącz – Avia Świdnik
Korona II Kielce – Star Starachowice
Chełmianka Chełm – Wiślanie Jaśkowice
Garbarnia Kraków – Pogoń-Sokół Lubaczów

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.