Terminarz rundy jesiennej IV ligi podkarpackiej

Na początku sierpnia wystartuje kolejny sezon w Niższych Ligach. W niektórych okręgowych związkach podano już terminarz rundy jesiennej w IV lidze. Poniżej przedstawiam, jak wygląda on w województwie podkarpackim.

IV liga podkarpacka – terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/2025

Kolejka 1 w dniach 10-08-2024/11-08-2024

1Orzeł Przeworsk– KS Legion Pilzno2024-08-10
2Stal II Mielec S. A.– ZKS Izolator Boguchwała2024-08-10
3Strug Tyczyn– Głogovia Głogów Młp.2024-08-10
4Sokół Nisko– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-08-10
5Czarni 1910 Jasło– Wisłok Wiśniowa2024-08-10
6JKS Jarosław– Stal Łańcut2024-08-10
7Sokół Kamień– Sokół Sieniawa2024-08-10
8Ekoball Stal Sanok– Karpaty Krosno2024-08-10
9Igloopol Dębica– Cosmos Nowotaniec2024-08-10

Kolejka 2 w dniach 14-08-2024

10KS Legion Pilzno– Cosmos Nowotaniec2024-08-14
11Karpaty Krosno– Igloopol Dębica2024-08-14
12Sokół Sieniawa– Ekoball Stal Sanok2024-08-14
13Stal Łańcut– Sokół Kamień2024-08-14
14Wisłok Wiśniowa– JKS Jarosław2024-08-14
15Sokół Kolbuszowa Dolna– Czarni 1910 Jasło2024-08-14
16Głogovia Głogów Młp.– Sokół Nisko2024-08-14
17ZKS Izolator Boguchwała– Strug Tyczyn2024-08-14
18Orzeł Przeworsk– Stal II Mielec S. A.2024-08-14

Kolejka 3 w dniach 17-08-2024/18-08-2024

19Stal II Mielec S. A.– KS Legion Pilzno2024-08-17
20Strug Tyczyn– Orzeł Przeworsk2024-08-17
21Sokół Nisko– ZKS Izolator Boguchwała2024-08-17
22Czarni 1910 Jasło– Głogovia Głogów Młp.2024-08-17
23JKS Jarosław– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-08-17
24Sokół Kamień– Wisłok Wiśniowa2024-08-17
25Ekoball Stal Sanok– Stal Łańcut2024-08-17
26Igloopol Dębica– Sokół Sieniawa2024-08-17
27Cosmos Nowotaniec– Karpaty Krosno2024-08-17

Kolejka 4 w dniach 24-08-2024/25-08-2024

28KS Legion Pilzno– Karpaty Krosno2024-08-24
29Sokół Sieniawa– Cosmos Nowotaniec2024-08-24
30Stal Łańcut– Igloopol Dębica2024-08-24
31Wisłok Wiśniowa– Ekoball Stal Sanok2024-08-24
32Sokół Kolbuszowa Dolna– Sokół Kamień2024-08-24
33Głogovia Głogów Młp.– JKS Jarosław2024-08-24
34ZKS Izolator Boguchwała– Czarni 1910 Jasło2024-08-24
35Orzeł Przeworsk– Sokół Nisko2024-08-24
36Stal II Mielec S. A.– Strug Tyczyn2024-08-24

Kolejka 5 w dniach 28-08-2024

37Strug Tyczyn– KS Legion Pilzno2024-08-28
38Sokół Nisko– Stal II Mielec S. A.2024-08-28
39Czarni 1910 Jasło– Orzeł Przeworsk2024-08-28
40JKS Jarosław– ZKS Izolator Boguchwała2024-08-28
41Sokół Kamień– Głogovia Głogów Młp.2024-08-28
42Ekoball Stal Sanok– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-08-28
43Igloopol Dębica– Wisłok Wiśniowa2024-08-28
44Cosmos Nowotaniec– Stal Łańcut2024-08-28
45Karpaty Krosno– Sokół Sieniawa2024-08-28

Kolejka 6 w dniach 31-08-2024/01-09-2024

46KS Legion Pilzno– Sokół Sieniawa2024-08-31
47Stal Łańcut– Karpaty Krosno2024-08-31
48Wisłok Wiśniowa– Cosmos Nowotaniec2024-08-31
49Sokół Kolbuszowa Dolna– Igloopol Dębica2024-08-31
50Głogovia Głogów Młp.– Ekoball Stal Sanok2024-08-31
51ZKS Izolator Boguchwała– Sokół Kamień2024-08-31
52Orzeł Przeworsk– JKS Jarosław2024-08-31
53Stal II Mielec S. A.– Czarni 1910 Jasło2024-08-31
54Strug Tyczyn– Sokół Nisko2024-08-31

Kolejka 7 w dniach 07-09-2024/08-09-2024

55Sokół Nisko– KS Legion Pilzno2024-09-07
56Czarni 1910 Jasło– Strug Tyczyn2024-09-07
57JKS Jarosław– Stal II Mielec S. A.2024-09-07
58Sokół Kamień– Orzeł Przeworsk2024-09-07
59Ekoball Stal Sanok– ZKS Izolator Boguchwała2024-09-07
60Igloopol Dębica– Głogovia Głogów Młp.2024-09-07
61Cosmos Nowotaniec– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-09-07
62Karpaty Krosno– Wisłok Wiśniowa2024-09-07
63Sokół Sieniawa– Stal Łańcut2024-09-07

Kolejka 8 w dniach 14-09-2024/15-09-2024

64KS Legion Pilzno– Stal Łańcut2024-09-14
65Wisłok Wiśniowa– Sokół Sieniawa2024-09-14
66Sokół Kolbuszowa Dolna– Karpaty Krosno2024-09-14
67Głogovia Głogów Młp.– Cosmos Nowotaniec2024-09-14
68ZKS Izolator Boguchwała– Igloopol Dębica2024-09-14
69Orzeł Przeworsk– Ekoball Stal Sanok2024-09-14
70Stal II Mielec S. A.– Sokół Kamień2024-09-14
71Strug Tyczyn– JKS Jarosław2024-09-14
72Sokół Nisko– Czarni 1910 Jasło2024-09-14

Kolejka 9 w dniach 21-09-2024/22-09-2024

73Czarni 1910 Jasło– KS Legion Pilzno2024-09-21
74JKS Jarosław– Sokół Nisko2024-09-21
75Sokół Kamień– Strug Tyczyn2024-09-21
76Ekoball Stal Sanok– Stal II Mielec S. A.2024-09-21
77Igloopol Dębica– Orzeł Przeworsk2024-09-21
78Cosmos Nowotaniec– ZKS Izolator Boguchwała2024-09-21
79Karpaty Krosno– Głogovia Głogów Młp.2024-09-21
80Sokół Sieniawa– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-09-21
81Stal Łańcut– Wisłok Wiśniowa2024-09-21

Kolejka 10 w dniach 28-09-2024/29-09-2024

82KS Legion Pilzno– Wisłok Wiśniowa2024-09-28
83Sokół Kolbuszowa Dolna– Stal Łańcut2024-09-28
84Głogovia Głogów Młp.– Sokół Sieniawa2024-09-28
85ZKS Izolator Boguchwała– Karpaty Krosno2024-09-28
86Orzeł Przeworsk– Cosmos Nowotaniec2024-09-28
87Stal II Mielec S. A.– Igloopol Dębica2024-09-28
88Strug Tyczyn– Ekoball Stal Sanok2024-09-28
89Sokół Nisko– Sokół Kamień2024-09-28
90Czarni 1910 Jasło– JKS Jarosław2024-09-28

Kolejka 11 w dniach 05-10-2024/06-10-2024

91JKS Jarosław– KS Legion Pilzno2024-10-05
92Sokół Kamień– Czarni 1910 Jasło2024-10-05
93Ekoball Stal Sanok– Sokół Nisko2024-10-05
94Igloopol Dębica– Strug Tyczyn2024-10-05
95Cosmos Nowotaniec– Stal II Mielec S. A.2024-10-05
96Karpaty Krosno– Orzeł Przeworsk2024-10-05
97Sokół Sieniawa– ZKS Izolator Boguchwała2024-10-05
98Stal Łańcut– Głogovia Głogów Młp.2024-10-05
99Wisłok Wiśniowa– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-10-05

Kolejka 12 w dniach 12-10-2024/13-10-2024

100KS Legion Pilzno– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-10-12
101Głogovia Głogów Młp.– Wisłok Wiśniowa2024-10-12
102ZKS Izolator Boguchwała– Stal Łańcut2024-10-12
103Orzeł Przeworsk– Sokół Sieniawa2024-10-12
104Stal II Mielec S. A.– Karpaty Krosno2024-10-12
105Strug Tyczyn– Cosmos Nowotaniec2024-10-12
106Sokół Nisko– Igloopol Dębica2024-10-12
107Czarni 1910 Jasło– Ekoball Stal Sanok2024-10-12
108JKS Jarosław– Sokół Kamień2024-10-12

Kolejka 13 w dniach 19-10-2024/20-10-2024

109Sokół Kamień– KS Legion Pilzno2024-10-19
110Ekoball Stal Sanok– JKS Jarosław2024-10-19
111Igloopol Dębica– Czarni 1910 Jasło2024-10-19
112Cosmos Nowotaniec– Sokół Nisko2024-10-19
113Karpaty Krosno– Strug Tyczyn2024-10-19
114Sokół Sieniawa– Stal II Mielec S. A.2024-10-19
115Stal Łańcut– Orzeł Przeworsk2024-10-19
116Wisłok Wiśniowa– ZKS Izolator Boguchwała2024-10-19
117Sokół Kolbuszowa Dolna– Głogovia Głogów Młp.2024-10-19

Kolejka 14 w dniach 26-10-2024/27-10-2024

118KS Legion Pilzno– Głogovia Głogów Młp.2024-10-26
119ZKS Izolator Boguchwała– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-10-26
120Orzeł Przeworsk– Wisłok Wiśniowa2024-10-26
121Stal II Mielec S. A.– Stal Łańcut2024-10-26
122Strug Tyczyn– Sokół Sieniawa2024-10-26
123Sokół Nisko– Karpaty Krosno2024-10-26
124Czarni 1910 Jasło– Cosmos Nowotaniec2024-10-26
125JKS Jarosław– Igloopol Dębica2024-10-26
126Sokół Kamień– Ekoball Stal Sanok2024-10-26

Kolejka 15 w dniach 02-11-2024/03-11-2024

127Ekoball Stal Sanok– KS Legion Pilzno2024-11-02
128Igloopol Dębica– Sokół Kamień2024-11-02
129Cosmos Nowotaniec– JKS Jarosław2024-11-02
130Karpaty Krosno– Czarni 1910 Jasło2024-11-02
131Sokół Sieniawa– Sokół Nisko2024-11-02
132Stal Łańcut– Strug Tyczyn2024-11-02
133Wisłok Wiśniowa– Stal II Mielec S. A.2024-11-02
134Sokół Kolbuszowa Dolna– Orzeł Przeworsk2024-11-02
135Głogovia Głogów Młp.– ZKS Izolator Boguchwała2024-11-02

Kolejka 16 w dniach 09-11-2024/10-11-2024

136KS Legion Pilzno– ZKS Izolator Boguchwała2024-11-09
137Orzeł Przeworsk– Głogovia Głogów Młp.2024-11-09
138Stal II Mielec S. A.– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-11-09
139Strug Tyczyn– Wisłok Wiśniowa2024-11-09
140Sokół Nisko– Stal Łańcut2024-11-09
141Czarni 1910 Jasło– Sokół Sieniawa2024-11-09
142JKS Jarosław– Karpaty Krosno2024-11-09
143Sokół Kamień– Cosmos Nowotaniec2024-11-09
144Ekoball Stal Sanok– Igloopol Dębica2024-11-09

Kolejka 17 w dniach 16-11-2024/17-11-2024

145Igloopol Dębica– KS Legion Pilzno2024-11-16
146Cosmos Nowotaniec– Ekoball Stal Sanok2024-11-16
147Karpaty Krosno– Sokół Kamień2024-11-16
148Sokół Sieniawa– JKS Jarosław2024-11-16
149Stal Łańcut– Czarni 1910 Jasło2024-11-16
150Wisłok Wiśniowa– Sokół Nisko2024-11-16
151Sokół Kolbuszowa Dolna– Strug Tyczyn2024-11-16
152Głogovia Głogów Młp.– Stal II Mielec S. A.2024-11-16
153ZKS Izolator Boguchwała– Orzeł Przeworsk2024-11-16

Źródło: Podkarpacki ZPN

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.