Terminarz rundy jesiennej IV ligi podlaskiej

Na początku sierpnia wystartuje kolejny sezon w Niższych Ligach. W niektórych okręgowych związkach podano już terminarz rundy jesiennej w IV lidze. Poniżej przedstawiam, jak wygląda on w województwie podlaskim.

IV liga podlaska – terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/2025

 Kolejka 1 – 10-11 sierpnia
Sparta 1951 SzepietowoOrlęta Czyżew
Promień MońkiWissa Szczuczyn
Warmia GrajewoKS Michałowo
MOSP BiałystokTurośnianka Turośń Kościelna
Krypnianka KrypnoOrzeł Kolno
KS ŚniadowoCzarni Czarna Białostocka
Ruch Wysokie MazowieckieKS Grabówka
Olimpia ZambrówTur Bielsk Podlaski
Hetman TykocinKS Wasilków
 Kolejka 2 – 17-18 sierpnia
Orlęta CzyżewKS Wasilków
Tur Bielsk PodlaskiHetman Tykocin
KS GrabówkaOlimpia Zambrów
Czarni Czarna BiałostockaRuch Wysokie Mazowieckie
Orzeł KolnoKS Śniadowo
Turośnianka Turośń KościelnaKrypnianka Krypno
KS MichałowoMOSP Białystok
Wissa SzczuczynWarmia Grajewo
Sparta 1951 SzepietowoPromień Mońki
 Kolejka 3 – 24-25 sierpnia
Promień MońkiOrlęta Czyżew
Warmia GrajewoSparta 1951 Szepietowo
MOSP BiałystokWissa Szczuczyn
Krypnianka KrypnoKS Michałowo
KS ŚniadowoTurośnianka Turośń Kościelna
Ruch Wysokie MazowieckieOrzeł Kolno
Olimpia ZambrówCzarni Czarna Białostocka
Hetman TykocinKS Grabówka
KS WasilkówTur Bielsk Podlaski
 Kolejka 4 – 28 sierpnia
Orlęta CzyżewTur Bielsk Podlaski
KS GrabówkaKS Wasilków
Czarni Czarna BiałostockaHetman Tykocin
Orzeł KolnoOlimpia Zambrów
Turośnianka Turośń KościelnaRuch Wysokie Mazowieckie
KS MichałowoKS Śniadowo
Wissa SzczuczynKrypnianka Krypno
Sparta 1951 SzepietowoMOSP Białystok
Promień MońkiWarmia Grajewo
 Kolejka 5 – 31 sierpnia-1 września
Warmia GrajewoOrlęta Czyżew
MOSP BiałystokPromień Mońki
Krypnianka KrypnoSparta 1951 Szepietowo
KS ŚniadowoWissa Szczuczyn
Ruch Wysokie MazowieckieKS Michałowo
Olimpia ZambrówTurośnianka Turośń Kościelna
Hetman TykocinOrzeł Kolno
KS WasilkówCzarni Czarna Białostocka
Tur Bielsk PodlaskiKS Grabówka
 Kolejka 6 – 7-8 września
Orlęta CzyżewKS Grabówka
Czarni Czarna BiałostockaTur Bielsk Podlaski
Orzeł KolnoKS Wasilków
Turośnianka Turośń KościelnaHetman Tykocin
KS MichałowoOlimpia Zambrów
Wissa SzczuczynRuch Wysokie Mazowieckie
Sparta 1951 SzepietowoKS Śniadowo
Promień MońkiKrypnianka Krypno
Warmia GrajewoMOSP Białystok
 Kolejka 7 – 14-15 września
MOSP BiałystokOrlęta Czyżew
Krypnianka KrypnoWarmia Grajewo
KS ŚniadowoPromień Mońki
Ruch Wysokie MazowieckieSparta 1951 Szepietowo
Olimpia ZambrówWissa Szczuczyn
Hetman TykocinKS Michałowo
KS WasilkówTurośnianka Turośń Kościelna
Tur Bielsk PodlaskiOrzeł Kolno
KS GrabówkaCzarni Czarna Białostocka
 Kolejka 8 – 18 września
Orlęta CzyżewCzarni Czarna Białostocka
Orzeł KolnoKS Grabówka
Turośnianka Turośń KościelnaTur Bielsk Podlaski
KS MichałowoKS Wasilków
Wissa SzczuczynHetman Tykocin
Sparta 1951 SzepietowoOlimpia Zambrów
Promień MońkiRuch Wysokie Mazowieckie
Warmia GrajewoKS Śniadowo
MOSP BiałystokKrypnianka Krypno
 Kolejka 9 – 21-22 września
Krypnianka KrypnoOrlęta Czyżew
KS ŚniadowoMOSP Białystok
Ruch Wysokie MazowieckieWarmia Grajewo
Olimpia ZambrówPromień Mońki
Hetman TykocinSparta 1951 Szepietowo
KS WasilkówWissa Szczuczyn
Tur Bielsk PodlaskiKS Michałowo
KS GrabówkaTurośnianka Turośń Kościelna
Czarni Czarna BiałostockaOrzeł Kolno
 Kolejka 10 – 28-29 września
Orlęta CzyżewOrzeł Kolno
Turośnianka Turośń KościelnaCzarni Czarna Białostocka
KS MichałowoKS Grabówka
Wissa SzczuczynTur Bielsk Podlaski
Sparta 1951 SzepietowoKS Wasilków
Promień MońkiHetman Tykocin
Warmia GrajewoOlimpia Zambrów
MOSP BiałystokRuch Wysokie Mazowieckie
Krypnianka KrypnoKS Śniadowo
 Kolejka 11 – 5-6 października
KS ŚniadowoOrlęta Czyżew
Ruch Wysokie MazowieckieKrypnianka Krypno
Olimpia ZambrówMOSP Białystok
Hetman TykocinWarmia Grajewo
KS WasilkówPromień Mońki
Tur Bielsk PodlaskiSparta 1951 Szepietowo
KS GrabówkaWissa Szczuczyn
Czarni Czarna BiałostockaKS Michałowo
Orzeł KolnoTurośnianka Turośń Kościelna
 Kolejka 12 – 12-13 października
Orlęta CzyżewTurośnianka Turośń Kościelna
KS MichałowoOrzeł Kolno
Wissa SzczuczynCzarni Czarna Białostocka
Sparta 1951 SzepietowoKS Grabówka
Promień MońkiTur Bielsk Podlaski
Warmia GrajewoKS Wasilków
MOSP BiałystokHetman Tykocin
Krypnianka KrypnoOlimpia Zambrów
KS ŚniadowoRuch Wysokie Mazowieckie
 Kolejka 13 – 19-20 października
Ruch Wysokie MazowieckieOrlęta Czyżew
Olimpia ZambrówKS Śniadowo
Hetman TykocinKrypnianka Krypno
KS WasilkówMOSP Białystok
Tur Bielsk PodlaskiWarmia Grajewo
KS GrabówkaPromień Mońki
Czarni Czarna BiałostockaSparta 1951 Szepietowo
Orzeł KolnoWissa Szczuczyn
Turośnianka Turośń KościelnaKS Michałowo
 Kolejka 14 – 26-27 października
Orlęta CzyżewKS Michałowo
Wissa SzczuczynTurośnianka Turośń Kościelna
Sparta 1951 SzepietowoOrzeł Kolno
Promień MońkiCzarni Czarna Białostocka
Warmia GrajewoKS Grabówka
MOSP BiałystokTur Bielsk Podlaski
Krypnianka KrypnoKS Wasilków
KS ŚniadowoHetman Tykocin
Ruch Wysokie MazowieckieOlimpia Zambrów
 Kolejka 15 – 2-3 listopada
Olimpia ZambrówOrlęta Czyżew
Hetman TykocinRuch Wysokie Mazowieckie
KS WasilkówKS Śniadowo
Tur Bielsk PodlaskiKrypnianka Krypno
KS GrabówkaMOSP Białystok
Czarni Czarna BiałostockaWarmia Grajewo
Orzeł KolnoPromień Mońki
Turośnianka Turośń KościelnaSparta 1951 Szepietowo
KS MichałowoWissa Szczuczyn
 Kolejka 16 – 9-10 listopada
Orlęta CzyżewWissa Szczuczyn
Sparta 1951 SzepietowoKS Michałowo
Promień MońkiTurośnianka Turośń Kościelna
Warmia GrajewoOrzeł Kolno
MOSP BiałystokCzarni Czarna Białostocka
Krypnianka KrypnoKS Grabówka
KS ŚniadowoTur Bielsk Podlaski
Ruch Wysokie MazowieckieKS Wasilków
Olimpia ZambrówHetman Tykocin
 Kolejka 17 – 16-17 listopada
Hetman TykocinOrlęta Czyżew
KS WasilkówOlimpia Zambrów
Tur Bielsk PodlaskiRuch Wysokie Mazowieckie
KS GrabówkaKS Śniadowo
Czarni Czarna BiałostockaKrypnianka Krypno
Orzeł KolnoMOSP Białystok
Turośnianka Turośń KościelnaWarmia Grajewo
KS MichałowoPromień Mońki
Wissa SzczuczynSparta 1951 Szepietowo

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.