Terminarz rundy jesiennej IV ligi śląskiej

Na początku sierpnia wystartuje kolejny sezon w Niższych Ligach. W niektórych okręgowych związkach podano już terminarz rundy jesiennej w IV lidze. Poniżej przedstawiam, jak wygląda on w województwie śląskim.

IV liga śląska – terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/2025

Kolejka nr 1
2024-08-03/17:00KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWABTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-08-03/17:00KP GKS TYCHY S.A.LKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2024-08-03/17:00ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKIKS ROW 1964 RYBNIK-:-
2024-08-03/17:00KS KUŹNIA USTROŃGKS PIAST GLIWICE II-:-
2024-08-03/17:00KS SPÓJNIA LANDEKBKS SPARTA KATOWICE-:-
2024-08-03/17:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZAKS ROZWÓJ KATOWICE-:-
2024-08-03/17:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICETS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY-:-
2024-08-03/17:00KS RUCH RADZIONKÓWGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2024-08-03/17:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNEKS DECOR BEŁK-:-
2024-08-03/17:00TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA IIRKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II-:-
Kolejka nr 2
2024-08-10/17:00BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA IIRKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II-:-
2024-08-10/17:00KS DECOR BEŁKTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-08-10/17:00GKS GWAREK ORNONTOWICEKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2024-08-10/17:00TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2024-08-10/17:00KS ROZWÓJ KATOWICELKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2024-08-10/17:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZABKS SPARTA KATOWICE-:-
2024-08-10/17:00GKS PIAST GLIWICE IIKS SPÓJNIA LANDEK-:-
2024-08-10/17:00KS ROW 1964 RYBNIKKS KUŹNIA USTROŃ-:-
2024-08-10/17:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI-:-
2024-08-10/17:00KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWAKP GKS TYCHY S.A.-:-
Kolejka nr 3
2024-08-15/17:00KP GKS TYCHY S.A.BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-08-15/17:00ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKIKOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA-:-
2024-08-15/17:00KS KUŹNIA USTROŃLKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2024-08-15/17:00KS SPÓJNIA LANDEKKS ROW 1964 RYBNIK-:-
2024-08-15/17:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZAGKS PIAST GLIWICE II-:-
2024-08-15/17:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICEBKS SPARTA KATOWICE-:-
2024-08-15/17:00KS RUCH RADZIONKÓWKS ROZWÓJ KATOWICE-:-
2024-08-15/17:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNETS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY-:-
2024-08-15/17:00TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA IIGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2024-08-15/17:00RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA IIKS DECOR BEŁK-:-
Kolejka nr 4
2024-08-18/17:00BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA IIKS DECOR BEŁK-:-
2024-08-18/17:00GKS GWAREK ORNONTOWICERKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II-:-
2024-08-18/17:00TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-08-18/17:00KS ROZWÓJ KATOWICEKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2024-08-18/17:00BKS SPARTA KATOWICEKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2024-08-18/17:00GKS PIAST GLIWICE IILKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2024-08-18/17:00KS ROW 1964 RYBNIKKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2024-08-18/17:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZKS SPÓJNIA LANDEK-:-
2024-08-18/17:00KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWAKS KUŹNIA USTROŃ-:-
2024-08-18/17:00KP GKS TYCHY S.A.ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI-:-
Kolejka nr 5
2024-08-24/17:00ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKIBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-08-24/17:00KS KUŹNIA USTROŃKP GKS TYCHY S.A.-:-
2024-08-24/17:00KS SPÓJNIA LANDEKKOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA-:-
2024-08-24/17:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZALKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2024-08-24/17:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICEKS ROW 1964 RYBNIK-:-
2024-08-24/17:00KS RUCH RADZIONKÓWGKS PIAST GLIWICE II-:-
2024-08-24/17:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNEBKS SPARTA KATOWICE-:-
2024-08-24/17:00TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA IIKS ROZWÓJ KATOWICE-:-
2024-08-24/17:00RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA IITS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY-:-
2024-08-24/17:00KS DECOR BEŁKGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
Kolejka nr 6
2024-08-28/17:30BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA IIGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2024-08-28/17:30TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYKS DECOR BEŁK-:-
2024-08-28/17:30KS ROZWÓJ KATOWICERKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II-:-
2024-08-28/17:30BKS SPARTA KATOWICETS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-08-28/17:30GKS PIAST GLIWICE IIKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2024-08-28/17:30KS ROW 1964 RYBNIKKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2024-08-28/17:30LKS PRZEMSZA SIEWIERZLKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2024-08-28/17:30KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWAKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2024-08-28/17:30KP GKS TYCHY S.A.KS SPÓJNIA LANDEK-:-
2024-08-28/17:30ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKIKS KUŹNIA USTROŃ-:-
Kolejka nr 7
2024-08-31/17:00KS KUŹNIA USTROŃBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-08-31/17:00KS SPÓJNIA LANDEKODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI-:-
2024-08-31/17:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZAKP GKS TYCHY S.A.-:-
2024-08-31/17:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICEKOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA-:-
2024-08-31/17:00KS RUCH RADZIONKÓWLKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2024-08-31/17:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNEKS ROW 1964 RYBNIK-:-
2024-08-31/17:00TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA IIGKS PIAST GLIWICE II-:-
2024-08-31/17:00RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA IIBKS SPARTA KATOWICE-:-
2024-08-31/17:00KS DECOR BEŁKKS ROZWÓJ KATOWICE-:-
2024-08-31/17:00GKS GWAREK ORNONTOWICETS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY-:-
Kolejka nr 8
2024-09-07/16:00BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA IITS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY-:-
2024-09-07/16:00KS ROZWÓJ KATOWICEGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2024-09-07/16:00BKS SPARTA KATOWICEKS DECOR BEŁK-:-
2024-09-07/16:00GKS PIAST GLIWICE IIRKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II-:-
2024-09-07/16:00KS ROW 1964 RYBNIKTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-09-07/16:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2024-09-07/16:00KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWAKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2024-09-07/16:00KP GKS TYCHY S.A.LKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2024-09-07/16:00ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKIKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2024-09-07/16:00KS KUŹNIA USTROŃKS SPÓJNIA LANDEK-:-
Kolejka nr 9
2024-09-14/16:00KS SPÓJNIA LANDEKBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-09-14/16:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZAKS KUŹNIA USTROŃ-:-
2024-09-14/16:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICEODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI-:-
2024-09-14/16:00KS RUCH RADZIONKÓWKP GKS TYCHY S.A.-:-
2024-09-14/16:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNEKOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA-:-
2024-09-14/16:00TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA IILKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2024-09-14/16:00RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA IIKS ROW 1964 RYBNIK-:-
2024-09-14/16:00KS DECOR BEŁKGKS PIAST GLIWICE II-:-
2024-09-14/16:00GKS GWAREK ORNONTOWICEBKS SPARTA KATOWICE-:-
2024-09-14/16:00TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYKS ROZWÓJ KATOWICE-:-
Kolejka nr 10
2024-09-21/16:00BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA IIKS ROZWÓJ KATOWICE-:-
2024-09-21/16:00BKS SPARTA KATOWICETS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY-:-
2024-09-21/16:00GKS PIAST GLIWICE IIGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2024-09-21/16:00KS ROW 1964 RYBNIKKS DECOR BEŁK-:-
2024-09-21/16:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZRKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II-:-
2024-09-21/16:00KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWATS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-09-21/16:00KP GKS TYCHY S.A.KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2024-09-21/16:00ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKIKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2024-09-21/16:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICEKS KUŹNIA USTROŃ-:-
2024-09-21/16:00KS SPÓJNIA LANDEKKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
Kolejka nr 11
2024-09-28/16:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZABTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-09-28/16:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICEKS SPÓJNIA LANDEK-:-
2024-09-28/16:00KS RUCH RADZIONKÓWKS KUŹNIA USTROŃ-:-
2024-09-28/16:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNEODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI-:-
2024-09-28/16:00TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA IIKP GKS TYCHY S.A.-:-
2024-09-28/16:00RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA IIKOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA-:-
2024-09-28/16:00KS DECOR BEŁKLKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2024-09-28/16:00GKS GWAREK ORNONTOWICEKS ROW 1964 RYBNIK-:-
2024-09-28/16:00TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYGKS PIAST GLIWICE II-:-
2024-09-28/16:00KS ROZWÓJ KATOWICEBKS SPARTA KATOWICE-:-
Kolejka nr 12
2024-10-05/15:00BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA IIBKS SPARTA KATOWICE-:-
2024-10-05/15:00GKS PIAST GLIWICE IIKS ROZWÓJ KATOWICE-:-
2024-10-05/15:00KS ROW 1964 RYBNIKTS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY-:-
2024-10-05/15:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2024-10-05/15:00KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWAKS DECOR BEŁK-:-
2024-10-05/15:00KP GKS TYCHY S.A.RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II-:-
2024-10-05/15:00ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKITS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-10-05/15:00KS KUŹNIA USTROŃKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2024-10-05/15:00KS SPÓJNIA LANDEKKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2024-10-05/15:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZALKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
Kolejka nr 13
2024-10-12/15:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICEBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-10-12/15:00KS RUCH RADZIONKÓWKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2024-10-12/15:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNEKS SPÓJNIA LANDEK-:-
2024-10-12/15:00TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA IIKS KUŹNIA USTROŃ-:-
2024-10-12/15:00RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA IIODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI-:-
2024-10-12/15:00KS DECOR BEŁKKP GKS TYCHY S.A.-:-
2024-10-12/15:00GKS GWAREK ORNONTOWICEKOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA-:-
2024-10-12/15:00TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYLKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2024-10-12/15:00KS ROZWÓJ KATOWICEKS ROW 1964 RYBNIK-:-
2024-10-12/15:00BKS SPARTA KATOWICEGKS PIAST GLIWICE II-:-
Kolejka nr 14
2024-10-19/15:00BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA IIGKS PIAST GLIWICE II-:-
2024-10-19/15:00KS ROW 1964 RYBNIKBKS SPARTA KATOWICE-:-
2024-10-19/15:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZKS ROZWÓJ KATOWICE-:-
2024-10-19/15:00KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWATS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY-:-
2024-10-19/15:00KP GKS TYCHY S.A.GKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2024-10-19/15:00ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKIKS DECOR BEŁK-:-
2024-10-19/15:00KS KUŹNIA USTROŃRKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II-:-
2024-10-19/15:00KS SPÓJNIA LANDEKTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-10-19/15:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZAKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2024-10-19/15:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICEKS RUCH RADZIONKÓW-:-
Kolejka nr 15
2024-10-26/15:00KS RUCH RADZIONKÓWBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-10-26/15:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNELKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2024-10-26/15:00TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA IIKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2024-10-26/15:00RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA IIKS SPÓJNIA LANDEK-:-
2024-10-26/15:00KS DECOR BEŁKKS KUŹNIA USTROŃ-:-
2024-10-26/15:00GKS GWAREK ORNONTOWICEODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI-:-
2024-10-26/15:00TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYKP GKS TYCHY S.A.-:-
2024-10-26/15:00KS ROZWÓJ KATOWICEKOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA-:-
2024-10-26/15:00BKS SPARTA KATOWICELKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2024-10-26/15:00GKS PIAST GLIWICE IIKS ROW 1964 RYBNIK-:-
Kolejka nr 16
2024-11-02/14:00BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA IIKS ROW 1964 RYBNIK-:-
2024-11-02/14:00LKS PRZEMSZA SIEWIERZGKS PIAST GLIWICE II-:-
2024-11-02/14:00KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWABKS SPARTA KATOWICE-:-
2024-11-02/14:00KP GKS TYCHY S.A.KS ROZWÓJ KATOWICE-:-
2024-11-02/14:00ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKITS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY-:-
2024-11-02/14:00KS KUŹNIA USTROŃGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2024-11-02/14:00KS SPÓJNIA LANDEKKS DECOR BEŁK-:-
2024-11-02/14:00KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZARKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II-:-
2024-11-02/14:00LKS DRAMA ZBROSŁAWICETS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-11-02/14:00KS RUCH RADZIONKÓWKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
Kolejka nr 17
2024-11-09/14:00KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNEBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-11-09/14:00TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA IIKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2024-11-09/14:00RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA IILKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2024-11-09/14:00KS DECOR BEŁKKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2024-11-09/14:00GKS GWAREK ORNONTOWICEKS SPÓJNIA LANDEK-:-
2024-11-09/14:00TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYKS KUŹNIA USTROŃ-:-
2024-11-09/14:00KS ROZWÓJ KATOWICEODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI-:-
2024-11-09/14:00BKS SPARTA KATOWICEKP GKS TYCHY S.A.-:-
2024-11-09/14:00GKS PIAST GLIWICE IIKOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA-:-
2024-11-09/14:00KS ROW 1964 RYBNIKLKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
Kolejka nr 18
2024-11-16/13:30BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA IILKS PRZEMSZA SIEWIERZ-:-
2024-11-16/13:30KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWAKS ROW 1964 RYBNIK-:-
2024-11-16/13:30KP GKS TYCHY S.A.GKS PIAST GLIWICE II-:-
2024-11-16/13:30ODRA WODZISŁAW ŚLĄSKIBKS SPARTA KATOWICE-:-
2024-11-16/13:30KS KUŹNIA USTROŃKS ROZWÓJ KATOWICE-:-
2024-11-16/13:30KS SPÓJNIA LANDEKTS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY-:-
2024-11-16/13:30KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZAGKS GWAREK ORNONTOWICE-:-
2024-11-16/13:30LKS DRAMA ZBROSŁAWICEKS DECOR BEŁK-:-
2024-11-16/13:30KS RUCH RADZIONKÓWRKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA II-:-
2024-11-16/13:30KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNETS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA II-:-
Kolejka nr 19
2024-11-23/13:30TS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA IIBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA II-:-
2024-11-23/13:30RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA IIKS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE-:-
2024-11-23/13:30KS DECOR BEŁKKS RUCH RADZIONKÓW-:-
2024-11-23/13:30GKS GWAREK ORNONTOWICELKS DRAMA ZBROSŁAWICE-:-
2024-11-23/13:30TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYKS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA-:-
2024-11-23/13:30KS ROZWÓJ KATOWICEKS SPÓJNIA LANDEK-:-
2024-11-23/13:30BKS SPARTA KATOWICEKS KUŹNIA USTROŃ-:-
2024-11-23/13:30GKS PIAST GLIWICE IIODRA WODZISŁAW ŚLĄSKI-:-
2024-11-23/13:30KS ROW 1964 RYBNIKKP GKS TYCHY S.A.-:-
2024-11-23/13:30LKS PRZEMSZA SIEWIERZKOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA-:-

Źródło: Śląski ZPN

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.