Terminarz rundy jesiennej IV ligi świętokrzyskiej

Na początku sierpnia wystartuje kolejny sezon w Niższych Ligach. W niektórych okręgowych związkach podano już terminarz rundy jesiennej w IV lidze. Poniżej przedstawiam, jak wygląda on w województwie świętokrzyskim.

IV liga świętokrzyska – terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/2025

Kolejka 1 – 10-11 sierpnia
Arka PawłówOlimpia Pogoń Staszów
Neptun KońskieNaprzód Jędrzejów
ŁKS ŁagówMoravia Morawica
AKS 1947 Busko ZdrójOrlęta Kielce
Hetman WłoszczowaGranat Skarżysko-Kamienna
Sparta Kazimierza WielkaŁysica Bodzentyn
Spartakus DaleszyceGKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Wierna MałogoszczAlit Ożarów
GKS RudkiKlimontowianka Klimontów
 Kolejka 2 – 15 sierpnia
Olimpia Pogoń StaszówKlimontowianka Klimontów
Alit OżarówGKS Rudki
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)Wierna Małogoszcz
Łysica BodzentynSpartakus Daleszyce
Granat Skarżysko-KamiennaSparta Kazimierza Wielka
Orlęta KielceHetman Włoszczowa
Moravia MorawicaAKS 1947 Busko Zdrój
Naprzód JędrzejówŁKS Łagów
Arka PawłówNeptun Końskie
 Kolejka 3 – 17-18 sierpnia
Neptun KońskieOlimpia Pogoń Staszów
ŁKS ŁagówArka Pawłów
AKS 1947 Busko ZdrójNaprzód Jędrzejów
Hetman WłoszczowaMoravia Morawica
Sparta Kazimierza WielkaOrlęta Kielce
Spartakus DaleszyceGranat Skarżysko-Kamienna
Wierna MałogoszczŁysica Bodzentyn
GKS RudkiGKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Klimontowianka KlimontówAlit Ożarów
 Kolejka 4 – 24-25 sierpnia
Olimpia Pogoń StaszówAlit Ożarów
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)Klimontowianka Klimontów
Łysica BodzentynGKS Rudki
Granat Skarżysko-KamiennaWierna Małogoszcz
Orlęta KielceSpartakus Daleszyce
Moravia MorawicaSparta Kazimierza Wielka
Naprzód JędrzejówHetman Włoszczowa
Arka PawłówAKS 1947 Busko Zdrój
Neptun KońskieŁKS Łagów
 Kolejka 5 – 28 sierpnia
ŁKS ŁagówOlimpia Pogoń Staszów
AKS 1947 Busko ZdrójNeptun Końskie
Hetman WłoszczowaArka Pawłów
Sparta Kazimierza WielkaNaprzód Jędrzejów
Spartakus DaleszyceMoravia Morawica
Wierna MałogoszczOrlęta Kielce
GKS RudkiGranat Skarżysko-Kamienna
Klimontowianka KlimontówŁysica Bodzentyn
Alit OżarówGKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
 Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września
Olimpia Pogoń StaszówGKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Łysica BodzentynAlit Ożarów
Granat Skarżysko-KamiennaKlimontowianka Klimontów
Orlęta KielceGKS Rudki
Moravia MorawicaWierna Małogoszcz
Naprzód JędrzejówSpartakus Daleszyce
Arka PawłówSparta Kazimierza Wielka
Neptun KońskieHetman Włoszczowa
ŁKS ŁagówAKS 1947 Busko Zdrój
 Kolejka 7 – 7-8 września
AKS 1947 Busko ZdrójOlimpia Pogoń Staszów
Hetman WłoszczowaŁKS Łagów
Sparta Kazimierza WielkaNeptun Końskie
Spartakus DaleszyceArka Pawłów
Wierna MałogoszczNaprzód Jędrzejów
GKS RudkiMoravia Morawica
Klimontowianka KlimontówOrlęta Kielce
Alit OżarówGranat Skarżysko-Kamienna
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)Łysica Bodzentyn
 Kolejka 8 – 14-15 września
Olimpia Pogoń StaszówŁysica Bodzentyn
Granat Skarżysko-KamiennaGKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Orlęta KielceAlit Ożarów
Moravia MorawicaKlimontowianka Klimontów
Naprzód JędrzejówGKS Rudki
Arka PawłówWierna Małogoszcz
Neptun KońskieSpartakus Daleszyce
ŁKS ŁagówSparta Kazimierza Wielka
AKS 1947 Busko ZdrójHetman Włoszczowa
 Kolejka 9 – 21-22 września
Hetman WłoszczowaOlimpia Pogoń Staszów
Sparta Kazimierza WielkaAKS 1947 Busko Zdrój
Spartakus DaleszyceŁKS Łagów
Wierna MałogoszczNeptun Końskie
GKS RudkiArka Pawłów
Klimontowianka KlimontówNaprzód Jędrzejów
Alit OżarówMoravia Morawica
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)Orlęta Kielce
Łysica BodzentynGranat Skarżysko-Kamienna
Kolejka 10 – 28-29 września
Olimpia Pogoń StaszówGranat Skarżysko-Kamienna
Orlęta KielceŁysica Bodzentyn
Moravia MorawicaGKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Naprzód JędrzejówAlit Ożarów
Arka PawłówKlimontowianka Klimontów
Neptun KońskieGKS Rudki
ŁKS ŁagówWierna Małogoszcz
AKS 1947 Busko ZdrójSpartakus Daleszyce
Hetman WłoszczowaSparta Kazimierza Wielka
 Kolejka 11 – 5-6 października
Sparta Kazimierza WielkaOlimpia Pogoń Staszów
Spartakus DaleszyceHetman Włoszczowa
Wierna MałogoszczAKS 1947 Busko Zdrój
GKS RudkiŁKS Łagów
Klimontowianka KlimontówNeptun Końskie
Alit OżarówArka Pawłów
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)Naprzód Jędrzejów
Łysica BodzentynMoravia Morawica
Granat Skarżysko-KamiennaOrlęta Kielce
 Kolejka 12 – 12-13 października
Olimpia Pogoń StaszówOrlęta Kielce
Moravia MorawicaGranat Skarżysko-Kamienna
Naprzód JędrzejówŁysica Bodzentyn
Arka PawłówGKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Neptun KońskieAlit Ożarów
ŁKS ŁagówKlimontowianka Klimontów
AKS 1947 Busko ZdrójGKS Rudki
Hetman WłoszczowaWierna Małogoszcz
Sparta Kazimierza WielkaSpartakus Daleszyce
 Kolejka 13 – 19-20 października
Spartakus DaleszyceOlimpia Pogoń Staszów
Wierna MałogoszczSparta Kazimierza Wielka
GKS RudkiHetman Włoszczowa
Klimontowianka KlimontówAKS 1947 Busko Zdrój
Alit OżarówŁKS Łagów
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)Neptun Końskie
Łysica BodzentynArka Pawłów
Granat Skarżysko-KamiennaNaprzód Jędrzejów
Orlęta KielceMoravia Morawica
 Kolejka 14 – 26-27 października
Olimpia Pogoń StaszówMoravia Morawica
Naprzód JędrzejówOrlęta Kielce
Arka PawłówGranat Skarżysko-Kamienna
Neptun KońskieŁysica Bodzentyn
ŁKS ŁagówGKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
AKS 1947 Busko ZdrójAlit Ożarów
Hetman WłoszczowaKlimontowianka Klimontów
Sparta Kazimierza WielkaGKS Rudki
Spartakus DaleszyceWierna Małogoszcz
 Kolejka 15 – 2-3 listopada
Wierna MałogoszczOlimpia Pogoń Staszów
GKS RudkiSpartakus Daleszyce
Klimontowianka KlimontówSparta Kazimierza Wielka
Alit OżarówHetman Włoszczowa
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)AKS 1947 Busko Zdrój
Łysica BodzentynŁKS Łagów
Granat Skarżysko-KamiennaNeptun Końskie
Orlęta KielceArka Pawłów
Moravia MorawicaNaprzód Jędrzejów
 Kolejka 16 – 9-10 listopada
Olimpia Pogoń StaszówNaprzód Jędrzejów
Arka PawłówMoravia Morawica
Neptun KońskieOrlęta Kielce
ŁKS ŁagówGranat Skarżysko-Kamienna
AKS 1947 Busko ZdrójŁysica Bodzentyn
Hetman WłoszczowaGKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Sparta Kazimierza WielkaAlit Ożarów
Spartakus DaleszyceKlimontowianka Klimontów
Wierna MałogoszczGKS Rudki
 Kolejka 17 – 16-17 listopada
GKS RudkiOlimpia Pogoń Staszów
Klimontowianka KlimontówWierna Małogoszcz
Alit OżarówSpartakus Daleszyce
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)Sparta Kazimierza Wielka
Łysica BodzentynHetman Włoszczowa
Granat Skarżysko-KamiennaAKS 1947 Busko Zdrój
Orlęta KielceŁKS Łagów
Moravia MorawicaNeptun Końskie
Naprzód JędrzejówArka Pawłów

Źródło: Świętokrzyski ZPN

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.