Terminarz rundy jesiennej IV ligi zachodniopomorskiej

Na początku sierpnia wystartuje kolejny sezon w Niższych Ligach. W niektórych okręgowych związkach podano już terminarz rundy jesiennej w IV lidze. Poniżej przedstawiam, jak wygląda on w województwie zachodniopomorskim.

IV liga zachodniopomorska – terminarz rundy jesiennej sezonu 2024/2025

Kolejka 1 – 10-11 sierpnia
GKS ManowoMKP Szczecinek
Sparta GryficeOlimp Gościno
Dąb DębnoBłękitni II Stargard
Gwardia KoszalinDarłovia Darłowo
Iskierka Śmierdnica (Szczecin)Ina Goleniów
Orzeł WałczBałtyk Koszalin
Gavia ChoszcznoBiali Sądów
Kluczevia StargardChemik Police
Rasel DygowoMechanik Bobolice
 Kolejka 2 – 15 sierpnia
MKP SzczecinekMechanik Bobolice
Chemik PoliceRasel Dygowo
Biali SądówKluczevia Stargard
Bałtyk KoszalinGavia Choszczno
Ina GoleniówOrzeł Wałcz
Darłovia DarłowoIskierka Śmierdnica (Szczecin)
Błękitni II StargardGwardia Koszalin
Olimp GościnoDąb Dębno
GKS ManowoSparta Gryfice
 Kolejka 3 – 17-18 sierpnia
Sparta GryficeMKP Szczecinek
Dąb DębnoGKS Manowo
Gwardia KoszalinOlimp Gościno
Iskierka Śmierdnica (Szczecin)Błękitni II Stargard
Orzeł WałczDarłovia Darłowo
Gavia ChoszcznoIna Goleniów
Kluczevia StargardBałtyk Koszalin
Rasel DygowoBiali Sądów
Mechanik BoboliceChemik Police
 Kolejka 4 – 24-25 sierpnia
MKP SzczecinekChemik Police
Biali SądówMechanik Bobolice
Bałtyk KoszalinRasel Dygowo
Ina GoleniówKluczevia Stargard
Darłovia DarłowoGavia Choszczno
Błękitni II StargardOrzeł Wałcz
Olimp GościnoIskierka Śmierdnica (Szczecin)
GKS ManowoGwardia Koszalin
Sparta GryficeDąb Dębno
 Kolejka 5 – 31 sierpnia-1 września
Dąb DębnoMKP Szczecinek
Gwardia KoszalinSparta Gryfice
Iskierka Śmierdnica (Szczecin)GKS Manowo
Orzeł WałczOlimp Gościno
Gavia ChoszcznoBłękitni II Stargard
Kluczevia StargardDarłovia Darłowo
Rasel DygowoIna Goleniów
Mechanik BoboliceBałtyk Koszalin
Chemik PoliceBiali Sądów
 Kolejka 6 – 7-8 września
MKP SzczecinekBiali Sądów
Bałtyk KoszalinChemik Police
Ina GoleniówMechanik Bobolice
Darłovia DarłowoRasel Dygowo
Błękitni II StargardKluczevia Stargard
Olimp GościnoGavia Choszczno
GKS ManowoOrzeł Wałcz
Sparta GryficeIskierka Śmierdnica (Szczecin)
Dąb DębnoGwardia Koszalin
 Kolejka 7 – 14-15 września
Gwardia KoszalinMKP Szczecinek
Iskierka Śmierdnica (Szczecin)Dąb Dębno
Orzeł WałczSparta Gryfice
Gavia ChoszcznoGKS Manowo
Kluczevia StargardOlimp Gościno
Rasel DygowoBłękitni II Stargard
Mechanik BoboliceDarłovia Darłowo
Chemik PoliceIna Goleniów
Biali SądówBałtyk Koszalin
 Kolejka 8 – 21-22 września
MKP SzczecinekBałtyk Koszalin
Ina GoleniówBiali Sądów
Darłovia DarłowoChemik Police
Błękitni II StargardMechanik Bobolice
Olimp GościnoRasel Dygowo
GKS ManowoKluczevia Stargard
Sparta GryficeGavia Choszczno
Dąb DębnoOrzeł Wałcz
Gwardia KoszalinIskierka Śmierdnica (Szczecin)
 Kolejka 9 – 28-29 września
Iskierka Śmierdnica (Szczecin)MKP Szczecinek
Orzeł WałczGwardia Koszalin
Gavia ChoszcznoDąb Dębno
Kluczevia StargardSparta Gryfice
Rasel DygowoGKS Manowo
Mechanik BoboliceOlimp Gościno
Chemik PoliceBłękitni II Stargard
Biali SądówDarłovia Darłowo
Bałtyk KoszalinIna Goleniów
 Kolejka 10 – 5-6 października
MKP SzczecinekIna Goleniów
Darłovia DarłowoBałtyk Koszalin
Błękitni II StargardBiali Sądów
Olimp GościnoChemik Police
GKS ManowoMechanik Bobolice
Sparta GryficeRasel Dygowo
Dąb DębnoKluczevia Stargard
Gwardia KoszalinGavia Choszczno
Iskierka Śmierdnica (Szczecin)Orzeł Wałcz
 Kolejka 11 – 12-13 października
Orzeł WałczMKP Szczecinek
Gavia ChoszcznoIskierka Śmierdnica (Szczecin)
Kluczevia StargardGwardia Koszalin
Rasel DygowoDąb Dębno
Mechanik BoboliceSparta Gryfice
Chemik PoliceGKS Manowo
Biali SądówOlimp Gościno
Bałtyk KoszalinBłękitni II Stargard
Ina GoleniówDarłovia Darłowo
 Kolejka 12 – 19-20 października
MKP SzczecinekDarłovia Darłowo
Błękitni II StargardIna Goleniów
Olimp GościnoBałtyk Koszalin
GKS ManowoBiali Sądów
Sparta GryficeChemik Police
Dąb DębnoMechanik Bobolice
Gwardia KoszalinRasel Dygowo
Iskierka Śmierdnica (Szczecin)Kluczevia Stargard
Orzeł WałczGavia Choszczno
 Kolejka 13 – 26-27 października
Gavia ChoszcznoMKP Szczecinek
Kluczevia StargardOrzeł Wałcz
Rasel DygowoIskierka Śmierdnica (Szczecin)
Mechanik BoboliceGwardia Koszalin
Chemik PoliceDąb Dębno
Biali SądówSparta Gryfice
Bałtyk KoszalinGKS Manowo
Ina GoleniówOlimp Gościno
Darłovia DarłowoBłękitni II Stargard
 Kolejka 14 – 2-3 listopada
MKP SzczecinekBłękitni II Stargard
Olimp GościnoDarłovia Darłowo
GKS ManowoIna Goleniów
Sparta GryficeBałtyk Koszalin
Dąb DębnoBiali Sądów
Gwardia KoszalinChemik Police
Iskierka Śmierdnica (Szczecin)Mechanik Bobolice
Orzeł WałczRasel Dygowo
Gavia ChoszcznoKluczevia Stargard
 Kolejka 15 – 9-10 listopada
Kluczevia StargardMKP Szczecinek
Rasel DygowoGavia Choszczno
Mechanik BoboliceOrzeł Wałcz
Chemik PoliceIskierka Śmierdnica (Szczecin)
Biali SądówGwardia Koszalin
Bałtyk KoszalinDąb Dębno
Ina GoleniówSparta Gryfice
Darłovia DarłowoGKS Manowo
Błękitni II StargardOlimp Gościno
 Kolejka 16 – 16-17 listopada
MKP SzczecinekOlimp Gościno
GKS ManowoBłękitni II Stargard
Sparta GryficeDarłovia Darłowo
Dąb DębnoIna Goleniów
Gwardia KoszalinBałtyk Koszalin
Iskierka Śmierdnica (Szczecin)Biali Sądów
Orzeł WałczChemik Police
Gavia ChoszcznoMechanik Bobolice
Kluczevia StargardRasel Dygowo
 Kolejka 17 – 23-24 listopada
Rasel DygowoMKP Szczecinek
Mechanik BoboliceKluczevia Stargard
Chemik PoliceGavia Choszczno
Biali SądówOrzeł Wałcz
Bałtyk KoszalinIskierka Śmierdnica (Szczecin)
Ina GoleniówGwardia Koszalin
Darłovia DarłowoDąb Dębno
Błękitni II StargardSparta Gryfice
Olimp GościnoGKS Manowo

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.