Terminarz rundy jesiennej pierwszej grupy III ligi

Ustalono terminarz rundy jesiennej pierwszej grupy Betclic III ligi w sezonie 2024/2025. Rozgrywki rozpoczną się 3 sierpnia i potrwają do 17 listopada.

Kolejka 1 – 3-4 sierpnia

Mławianka Mława – GKS Bełchatów
Wigry Suwałki – GKS Wikielec
Sokół Aleksandrów Łódzki – Broń Radom
Legia II Warszawa – Warta Sieradz
Polonia Lidzbark Warmiński – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Stomil Olsztyn – Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz – ŁKS Łomża
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Jagiellonia II Białystok
Wisła II Płock – Victoria Sulejówek

Kolejka 2 – 10-11 sierpnia

GKS Bełchatów – Victoria Sulejówek
Jagiellonia II Białystok – Wisła II Płock
ŁKS Łomża – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice – Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Stomil Olsztyn
Warta Sieradz – Polonia Lidzbark Warmiński
Broń Radom – Legia II Warszawa
GKS Wikielec – Sokół Aleksandrów Łódzki
Mławianka Mława – Wigry Suwałki

Kolejka 3 – 17-18 sierpnia

Wigry Suwałki – GKS Bełchatów
Sokół Aleksandrów Łódzki – Mławianka Mława
Legia II Warszawa – GKS Wikielec
Polonia Lidzbark Warmiński – Broń Radom
Stomil Olsztyn – Warta Sieradz
Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Unia Skierniewice
Wisła II Płock – ŁKS Łomża
Victoria Sulejówek – Jagiellonia II Białystok

Kolejka 4 – 21 sierpnia

GKS Bełchatów – Jagiellonia II Białystok
ŁKS Łomża – Victoria Sulejówek
Unia Skierniewice – Wisła II Płock
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz – Pelikan Łowicz
Broń Radom – Stomil Olsztyn
GKS Wikielec – Polonia Lidzbark Warmiński
Mławianka Mława – Legia II Warszawa
Wigry Suwałki – Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 5 – 24-25 sierpnia

Sokół Aleksandrów Łódzki – GKS Bełchatów
Legia II Warszawa – Wigry Suwałki
Polonia Lidzbark Warmiński – Mławianka Mława
Stomil Olsztyn – GKS Wikielec
Pelikan Łowicz – Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Warta Sieradz
Wisła II Płock – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Victoria Sulejówek – Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok – ŁKS Łomża

Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września

GKS Bełchatów – ŁKS Łomża
Unia Skierniewice – Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Victoria Sulejówek
Warta Sieradz – Wisła II Płock
Broń Radom – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec – Pelikan Łowicz
Mławianka Mława – Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki – Polonia Lidzbark Warmiński
Sokół Aleksandrów Łódzki – Legia II Warszawa

Kolejka 7 – 7-8 września

Legia II Warszawa – GKS Bełchatów
Polonia Lidzbark Warmiński – Sokół Aleksandrów Łódzki
Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz – Mławianka Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – GKS Wikielec
Wisła II Płock – Broń Radom
Victoria Sulejówek – Warta Sieradz
Jagiellonia II Białystok – Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS Łomża – Unia Skierniewice

Kolejka 8 – 14-15 września

GKS Bełchatów – Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki – ŁKS Łomża
Warta Sieradz – Jagiellonia II Białystok
Broń Radom – Victoria Sulejówek
GKS Wikielec – Wisła II Płock
Mławianka Mława – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wigry Suwałki – Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki – Stomil Olsztyn
Legia II Warszawa – Polonia Lidzbark Warmiński

Kolejka 9 – 21-22 września

Polonia Lidzbark Warmiński – GKS Bełchatów
Stomil Olsztyn – Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Wigry Suwałki
Wisła II Płock – Mławianka Mława
Victoria Sulejówek – GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok – Broń Radom
ŁKS Łomża – Warta Sieradz
Unia Skierniewice – Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 10 – 28-29 września

GKS Bełchatów – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz – Unia Skierniewice
Broń Radom – ŁKS Łomża
GKS Wikielec – Jagiellonia II Białystok
Mławianka Mława – Victoria Sulejówek
Wigry Suwałki – Wisła II Płock
Sokół Aleksandrów Łódzki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa – Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warmiński – Stomil Olsztyn

Kolejka 11 – 5-6 października

Stomil Olsztyn – GKS Bełchatów
Pelikan Łowicz – Polonia Lidzbark Warmiński
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Legia II Warszawa
Wisła II Płock – Sokół Aleksandrów Łódzki
Victoria Sulejówek – Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok – Mławianka Mława
ŁKS Łomża – GKS Wikielec
Unia Skierniewice – Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Warta Sieradz

Kolejka 12 – 12-13 października

GKS Bełchatów – Warta Sieradz
Broń Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki
GKS Wikielec – Unia Skierniewice
Mławianka Mława – ŁKS Łomża
Wigry Suwałki – Jagiellonia II Białystok
Sokół Aleksandrów Łódzki – Victoria Sulejówek
Legia II Warszawa – Wisła II Płock
Polonia Lidzbark Warmiński – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stomil Olsztyn – Pelikan Łowicz

Kolejka 13 – 19-20 października

Pelikan Łowicz – GKS Bełchatów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Stomil Olsztyn
Wisła II Płock – Polonia Lidzbark Warmiński
Victoria Sulejówek – Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok – Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS Łomża – Wigry Suwałki
Unia Skierniewice – Mławianka Mława
Lechia Tomaszów Mazowiecki – GKS Wikielec
Warta Sieradz – Broń Radom

Kolejka 14 – 26-27 października

GKS Bełchatów – Broń Radom
GKS Wikielec – Warta Sieradz
Mławianka Mława – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Wigry Suwałki – Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki – ŁKS Łomża
Legia II Warszawa – Jagiellonia II Białystok
Polonia Lidzbark Warmiński – Victoria Sulejówek
Stomil Olsztyn – Wisła II Płock
Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 15 – 2-3 listopada

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – GKS Bełchatów
Wisła II Płock – Pelikan Łowicz
Victoria Sulejówek – Stomil Olsztyn
Jagiellonia II Białystok – Polonia Lidzbark Warmiński
ŁKS Łomża – Legia II Warszawa
Unia Skierniewice – Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Wigry Suwałki
Warta Sieradz – Mławianka Mława
Broń Radom – GKS Wikielec

Kolejka 16 – 9-10 listopada

GKS Bełchatów – GKS Wikielec
Mławianka Mława – Broń Radom
Wigry Suwałki – Warta Sieradz
Sokół Aleksandrów Łódzki – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa – Unia Skierniewice
Polonia Lidzbark Warmiński – ŁKS Łomża
Stomil Olsztyn – Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz – Victoria Sulejówek
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Wisła II Płock

Kolejka 17 – 16-17 listopada

Wisła II Płock – GKS Bełchatów
Victoria Sulejówek – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok – Pelikan Łowicz
ŁKS Łomża – Stomil Olsztyn
Unia Skierniewice – Polonia Lidzbark Warmiński
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legia II Warszawa
Warta Sieradz – Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom – Wigry Suwałki
GKS Wikielec – Mławianka Mława

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.