Terminarz rundy jesiennej trzeciej grupy III ligi

Znamy terminarz rundy jesiennej trzeciej grupy Betclic III ligi na sezon 2024/2025.

Kolejka 1 – 3-4 sierpnia

Unia Turza Śląska – Odra Bytom Odrzański
Karkonosze Jelenia Góra – Górnik II Zabrze
Śląsk II Wrocław – Górnik Polkowice
MKS Kluczbork – Warta Gorzów Wielkopolski
Podlesianka Katowice – Lechia Zielona Góra
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Miedź II Legnica
Polonia Słubice – LKS Goczałkowice Zdrój
Stal Brzeg – Carina Gubin
Ślęza Wrocław – Pniówek Pawłowice

Kolejka 2 – 10-11 sierpnia

Odra Bytom Odrzański – Pniówek Pawłowice
Carina Gubin – Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój – Stal Brzeg
Miedź II Legnica – Polonia Słubice
Lechia Zielona Góra – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Warta Gorzów Wielkopolski – Podlesianka Katowice
Górnik Polkowice – MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze – Śląsk II Wrocław
Unia Turza Śląska – Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 3 – 17-18 sierpnia

Karkonosze Jelenia Góra – Odra Bytom Odrzański
Śląsk II Wrocław – Unia Turza Śląska
MKS Kluczbork – Górnik II Zabrze
Podlesianka Katowice – Górnik Polkowice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Słubice – Lechia Zielona Góra
Stal Brzeg – Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław – LKS Goczałkowice Zdrój
Pniówek Pawłowice – Carina Gubin

Kolejka 4 – 21 sierpnia

Odra Bytom Odrzański – Carina Gubin
LKS Goczałkowice Zdrój – Pniówek Pawłowice
Miedź II Legnica – Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra – Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski – Polonia Słubice
Górnik Polkowice – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik II Zabrze – Podlesianka Katowice
Unia Turza Śląska – MKS Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra – Śląsk II Wrocław

Kolejka 5 – 24-25 sierpnia

Śląsk II Wrocław – Odra Bytom Odrzański
MKS Kluczbork – Karkonosze Jelenia Góra
Podlesianka Katowice – Unia Turza Śląska
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Górnik II Zabrze
Polonia Słubice – Górnik Polkowice
Stal Brzeg – Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław – Lechia Zielona Góra
Pniówek Pawłowice – Miedź II Legnica
Carina Gubin – LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września

Odra Bytom Odrzański – LKS Goczałkowice Zdrój
Miedź II Legnica – Carina Gubin
Lechia Zielona Góra – Pniówek Pawłowice
Warta Gorzów Wielkopolski – Ślęza Wrocław
Górnik Polkowice – Stal Brzeg
Górnik II Zabrze – Polonia Słubice
Unia Turza Śląska – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra – Podlesianka Katowice
Śląsk II Wrocław – MKS Kluczbork

Kolejka 7 – 7-8 września

MKS Kluczbork – Odra Bytom Odrzański
Podlesianka Katowice – Śląsk II Wrocław
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Słubice – Unia Turza Śląska
Stal Brzeg – Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław – Górnik Polkowice
Pniówek Pawłowice – Warta Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin – Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice Zdrój – Miedź II Legnica

Kolejka 8 – 14-15 września

Odra Bytom Odrzański – Miedź II Legnica
Lechia Zielona Góra – LKS Goczałkowice Zdrój
Warta Gorzów Wielkopolski – Carina Gubin
Górnik Polkowice – Pniówek Pawłowice
Górnik II Zabrze – Ślęza Wrocław
Unia Turza Śląska – Stal Brzeg
Karkonosze Jelenia Góra – Polonia Słubice
Śląsk II Wrocław – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork – Podlesianka Katowice

Kolejka 9 – 21-22 września

Podlesianka Katowice – Odra Bytom Odrzański
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – MKS Kluczbork
Polonia Słubice – Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg – Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław – Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice – Górnik II Zabrze
Carina Gubin – Górnik Polkowice
LKS Goczałkowice Zdrój – Warta Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica – Lechia Zielona Góra

Kolejka 10 – 28-29 września

Odra Bytom Odrzański – Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski – Miedź II Legnica
Górnik Polkowice – LKS Goczałkowice Zdrój
Górnik II Zabrze – Carina Gubin
Unia Turza Śląska – Pniówek Pawłowice
Karkonosze Jelenia Góra – Ślęza Wrocław
Śląsk II Wrocław – Stal Brzeg
MKS Kluczbork – Polonia Słubice
Podlesianka Katowice – KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 11 – 5-6 października

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Odra Bytom Odrzański
Polonia Słubice – Podlesianka Katowice
Stal Brzeg – MKS Kluczbork
Ślęza Wrocław – Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice – Karkonosze Jelenia Góra
Carina Gubin – Unia Turza Śląska
LKS Goczałkowice Zdrój – Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica – Górnik Polkowice
Lechia Zielona Góra – Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 12 – 12-13 października

Odra Bytom Odrzański – Warta Gorzów Wielkopolski
Górnik Polkowice – Lechia Zielona Góra
Górnik II Zabrze – Miedź II Legnica
Unia Turza Śląska – LKS Goczałkowice Zdrój
Karkonosze Jelenia Góra – Carina Gubin
Śląsk II Wrocław – Pniówek Pawłowice
MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław
Podlesianka Katowice – Stal Brzeg
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Polonia Słubice

Kolejka 13 – 19-20 października

Polonia Słubice – Odra Bytom Odrzański
Stal Brzeg – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław – Podlesianka Katowice
Pniówek Pawłowice – MKS Kluczbork
Carina Gubin – Śląsk II Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój – Karkonosze Jelenia Góra
Miedź II Legnica – Unia Turza Śląska
Lechia Zielona Góra – Górnik II Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski – Górnik Polkowice

Kolejka 14 – 26-27 października

Odra Bytom Odrzański – Górnik Polkowice
Górnik II Zabrze – Warta Gorzów Wielkopolski
Unia Turza Śląska – Lechia Zielona Góra
Karkonosze Jelenia Góra – Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław – LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Kluczbork – Carina Gubin
Podlesianka Katowice – Pniówek Pawłowice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Ślęza Wrocław
Polonia Słubice – Stal Brzeg

Kolejka 15 – 2-3 listopada

Stal Brzeg – Odra Bytom Odrzański
Ślęza Wrocław – Polonia Słubice
Pniówek Pawłowice – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Carina Gubin – Podlesianka Katowice
LKS Goczałkowice Zdrój – MKS Kluczbork
Miedź II Legnica – Śląsk II Wrocław
Lechia Zielona Góra – Karkonosze Jelenia Góra
Warta Gorzów Wielkopolski – Unia Turza Śląska
Górnik Polkowice – Górnik II Zabrze

Kolejka 16 – 9-10 listopada

Odra Bytom Odrzański – Górnik II Zabrze
Unia Turza Śląska – Górnik Polkowice
Karkonosze Jelenia Góra – Warta Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław – Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork – Miedź II Legnica
Podlesianka Katowice – LKS Goczałkowice Zdrój
KS Stilon Gorzów Wielkopolski – Carina Gubin
Polonia Słubice – Pniówek Pawłowice
Stal Brzeg – Ślęza Wrocław

Kolejka 17 – 16-17 listopada

Ślęza Wrocław – Odra Bytom Odrzański
Pniówek Pawłowice – Stal Brzeg
Carina Gubin – Polonia Słubice
LKS Goczałkowice Zdrój – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica – Podlesianka Katowice
Lechia Zielona Góra – MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski – Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice – Karkonosze Jelenia Góra
Górnik II Zabrze – Unia Turza Śląska

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.