Transferowy hit w IV lidze? Emmanuel Sarki na testach w Myszkowie

Emmanuel Sarki  jest to nazwisko znane miłośnikom futbolu w naszym kraju. 33-letni obecnie zawodnik w latach 2012-2015 występował w barwach Wisły Kraków.

W Wiśle zawodnik robił furorę na polskich boiskach. Łącznie w koszulce z herbem „Białej Gwiazdy” zaliczył 69 spotkań, w których strzelił 2 gole. Dlaczego o nim mowa? Sarki w ostatnich dniach pojawił się na testach w czwartoligowym MKS-ie Myszków. Jak przekonują działacze tego klubu, 33-letni pomocnik podczas treningów prezentował się bardzo dobrze. 

Sarki podczas rundy jesiennej obecnego sezonu występował w Huraganie Waksmund (klasa okręgowa), do którego został wypożyczony przez Odrę Wodzisław. Zupełnie nieudany był pobyt tego zawodnika w tym ostatnim klubie. Na pewno nie tak ten transfer wyobrażali sobie działacze z Wodzisławia, jak i prawdopodobnie sam zawodnik.

Na pewno kariera Sarkiego była imponująca. Grał w Chelsea, na ekstraklasowych boiskach Norwegii, Belgii, Izraela, Cypru, w lidze słowackiej i tureckiej. Zaliczył także 3 występy w reprezentacji Haiti. Zawodnik posiada obywatelstwo tego kraju, a z pochodzenia jest Nigeryjczykiem.

Najprawdopodobniej na początku przyszłego tygodnia, przekonamy się, czy doświadczony zawodnik zakotwiczy w Myszkowie. Swoją przydatność do zespołu musi udowodnić podczas najbliższego sparingu.

Jak przekonują klubowi działacze, w Myszkowie „nie tworzy się kominów płacowych” i ewentualne zatrudnienie Sarkiego nie będzie obciążać budżetu.

Sam zainteresowany twierdzi, że „kasa” nie jest jego motywacją.     

MKS Myszków po rundzie jesiennej zajmuje 15. miejsce w tabeli pierwszej grupy śląskiej IV ligi.

Czytaj też:

                                             

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.