Ważna deklaracja Cezarego Kuleszy ws. przyszłości selekcjonera reprezentacji Polski

Kontrakt Michała Probierza wygasa w 2026 roku. Przed selekcjonerem Euro 2024. Sukcesu nikt mu nie wróży i pojawia się pytanie: Co z przyszłością szkoleniowca, jeśli Polska odpadnie już w fazie grupowej?

Cezary Kulesza, prezes PZPN, odniósł się do przyszłości selekcjonera naszej kadry. Wiadomo, że w kontrakcie Probierza nie znajduje się żadna klauzula, która mówiłaby o możliwości rozwiązania umowy przy ewentualnym braku wyjścia z grupy na Euro 2024.

– Skupiamy się na mistrzostwach Europy. Nie zakładam, że po nich zapadną jakieś decyzje, choć w piłce, jak w kalejdoskopie, wszystko się zmienia. W tym przypadku myślimy tylko o Euro. Nie mamy żadnych sygnałów, aby w ogóle myśleć o przyszłości selekcjonera. Widzimy, że drużyna zrobiła progres. Za trenera Probierza ten zespół wygląda zupełnie inaczej – powiedział Kulesza.

– Trener Probierz dotarł do tych zawodników. Dzisiaj widzimy, że kadra jest jednością. Każdy wie, po co tam jedzie. To jest najważniejsze, aby wszyscy zawodnicy dawali z siebie dwieście procent. Widzimy, że to zaczęło funkcjonować. W obecnej piłce wygrywa się zespołowością, nie indywidualnościami. Jeżeli cała drużyna chce tego samego, to zdecydowanie łatwiej jest osiągnąć dobry wynik – podkreślił Cezary Kulesza w rozmowie z TVPSPORT.PL.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.