Wysokie zwycięstwo Polonii Yorkshire. „Jakby skończyło się nawet 15:0, przeciwnicy nie powinni mieć pretensji”

Polonia Yorkshire odniosła zwycięstwo 8:1 w wyjazdowym spotkaniu z Thornill United.

Wysokie zwycięstwo, przewaga w każdym elemencie gry, trzy punkty wędrują na konto Polonii Yorkshire. Na tym w zasadzie można zakończyć opis sobotniego meczu. Intensywny trening strzelecki, tak można podsumować drugi ligowy występ podopiecznych Kamila Bernaziuka.

Generalnie mecz bez większej historii, jedynie wart odnotowania niecodzienny elegancki ubiór naszego trenera – powiedział po meczu zawodnik polonijnej drużyny Łukasz Radzimski.

A teraz tak poważniej to cieszą trzy punkty po mało udanej inauguracji. Wynik powinien być okazalszy, bo jakby skończyło się 15:0, to przeciwnicy nie mogliby mieć większych pretensji. Skończyło się na 8:1 i mam nadzieję, że lokomotywa wpadła na odpowiednie tory i zatrzyma się dopiero na mistrzostwie ligi – podkreślił Łukasz.


Thornill United – Polonia Yorkshire 1:8

Skład Polonii: Michał Goral – Sylwester Gorczyca (Sebastian Papurzyński 76′), Łukasz Kisiel, Jakub Nolbert, Adrian Kisiel (Maciej Wojtal 80′) , Dawid Jamróz, Łukasz Radzimski, Gracjan Krawiec (Evgeny Bragin 46′), Jakub Mika (Konrad Janos 66′), Kamil Faber (Kamil Stopyra 56′), Hubert Jamróz

Bramki Polonia:  Jakub Mika 2′, Gracjan Krawiec 16’, 44’, Hubert Jamróz 56’, 90’, Dawid Jamróz 71′, Adrian Kisiel 75′, 79′)

Polonia po dwóch kolejkach z dorobkiem 4. punktów plasuje się na trzecim miejscu tabeli rozgrywek Division One Wakefield & District FA League. Link TUTAJ.

W kolejnym spotkaniu Polonia zmierzy się na własnym boisku w sobotę 26 września z drużyną Last Orders FC.

Polonia Yorskhire współpracuje z portalem GF. Klub jest objęty patronatem medialnym.

Link do fanpage’u Polonii znajdziecie TUTAJMiejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.