fbpx

3 Liga grupa I. Pogoń Grodzisk Mazowiecki zakończyła współpracę ze szkoleniowcem pierwszego zespołu

Pogoń Grodzisk Mazowiecki zakończyła współpracę z dotychczasowym pierwszym trenerem zespołu, Robertem Moskalem. Powodem były niezadowalające wyniki zespołu podczas rundy jesiennej.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki po osiemnastu rozegranych kolejkach zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Beniaminek trzeciej ligi odniósł 5 zwycięstw, zanotował 3 remisy i poniósł 10 porażek. Wyniki te okazały się niesatysfakcjonujące i szkoleniowiec, Robert Moskal musiał rozstać się z zespołem. Trener, który jeszcze do niedawna był uznawany za bohatera w Grodzisku, poniósł konsekwencje „zderzenia się” drużyny z trzecioligową rzeczywistością.

Niestety też pojawiły się pierwsze głosy niezadowolenia, które nabierały na sile z każdym kolejnym nieudanym spotkaniem. W jednej chwili doskonale sprawdziło się powiedzenie, że granica między bohaterem a przysłowiowym zerem jest bardzo cienka – czytamy na oficjalnej stronie beniaminka.

Robert Moskal objął drużynę Pogoni po nieudanym dla klubu sezonie 2017/2018. Od tego czasu prowadził zespół w 54 spotkaniach (48 ligowych, 4 pucharowe, 2 w barażach). Szkoleniowiec wprowadził zespół z Grodziska Mazowieckiego do III ligi po udanych barażach, w których przeciwnikiem był Huragan Wołomin.

Pogoń pod jego wodzą wygrała 33 spotkania, 7 zremisowała oraz poniosła 14 porażek (10 w obecnym sezonie).

Oficjalna strona Pogoni Grodzisk Mazowiecki pożegnała się z Robertem Moskalem emocjonalnym wpisem.

Jednak nie można odebrać trenerowi tego jak zmienił się nasz zespół pod jego wodzą. Jak dominował nad przeciwnikami i przynosił nam tak wiele radości oraz dumy z racji reprezentowania naszego klubu. My pamiętamy każdy ten moment i za te piękne chwile chcielibyśmy raz jeszcze bardzo podziękować! Trenerze dziękujemy i życzymy dużo zdrowia oraz powodzenia w dalszej karierze! Liczymy że dalej będzie trener trzymał kciuki za nasz zespół.

Fot. Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Grzegorz Sawicki

 

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.