3 Liga grupa I. Zmiana na stanowisku szkoleniowca Concordii Elbląg

Od stycznia pierwszym szkoleniowcem zespołu Concordii Elbląg będzie Adam Boros, który zastąpi na tym stanowisku Łukasza Nadolnego. 

Adam Boros pracował już w klubie z Elbląga w latach 2008-2012. Jako pierwszy trener wywalczył historyczny dla Concordii awans do II ligi w sezonie 2011/2012.

– Po wspólnej rozmowie z trenerem Łukaszem Nadolnym ustaliliśmy, że na stanowisku pierwszego trenera Concordii nastąpi zmiana. Trener Łukasz zrobił dla naszego klubu bardzo wiele. Wystarczy tu wspomnieć o zdobytym w tym roku Wojewódzkim Pucharze Polski i wywalczonym awansie do III ligi. Dziękujemy mu za dotychczasową pracę, duży wkład i zaangażowanie w cały klub. Mamy nadzieję, że będzie nadal z nami współpracował – powiedział prezes Concordii Mirosław Pelc, cytowany przez oficjalny serwis klubu.

– Adam Boros to doświadczony trener, który jest związany z Elblągiem. Znamy się dobrze, bo pracował już w naszym klubie, gdy graliśmy w II lidze. W rundzie wiosennej trener Boros ma za cel przede wszystkim wprowadzanie do pierwszego zespołu naszej uzdolnionej młodzieży oraz zdobycia z zespołem miejsca w pierwszej dziesiątce na koniec sezonu III ligi. Plan długofalowy jest taki, aby w ciągu 2,5 roku zbudować drużynę, która powalczy o awans do II ligi – podkreślił prezes Concordii.

Concordia Elbląg po 18 rozegranych kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce tabeli pierwszej grupy III ligi.

Źródło: Concordia Elbląg

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.