3 Liga grupa II. Nielba Wągrowiec w ostatnim meczu rundy jesiennej powalczy o punkty na stadionie lidera

W ostatniej kolejce jesiennych zmagań w drugiej grupie 3 Ligi, Nielba Wągrowiec zmierzy się na wyjeździe z KKS-em Kalisz.

Zespół z Wągrowca po zwycięstwie w minionym tygodniu nad Jarotą Jarocin, w ostatniej serii rozgrywek uda się do Kalisza na spotkanie z liderem. Nastroje w drużynie Nielby są bojowe, a wygrane derby 2:1 w poprzedniej kolejce ze wspomnianym zespołem z Jarocina, mocno podniosły morale zawodników. Nielba awansowała w tabeli na dwunaste miejsce, a oprócz spotkania z KKS-em, pozostał jej jeszcze do rozegrania wyjazdowy, zaległy mecz z Pogonią II Szczecin. Każdy punkt może być na wagę złota w ogólnym rozrachunku, więc beniaminek również w Kaliszu nie zamierza tanio sprzedać skóry. Nielbę z pewnością stać na sprawienie niespodzianki.

W klubie, mimo kilku osłabień kadrowych, przed wyprawą do Kalisza panuje umiarkowany optymizm.

Do Kalisza nie pojedzie pauzujący za kartki Rafał Leśniewski oraz Przemysław Lisiecki, który jeszcze nie wyleczył do końca kontuzji. Ponadto nieobecni będą też Miłosz Brylewski i Krzysztof Wolkiewicz – również leczący kontuzje. Mimo tych osłabień, nasi zawodnicy na pewno staną na wysokości zadania i postarają się sprawić miłą niespodziankę swoim kibicom – informuje oficjalna strona Nielby.

Początek spotkania w Kaliszu w sobotę o godzinie 18:00.

Tabela http://www.polskapilka.net/3-liga-grupa-2/

Źródło: własne, Nielba Wągrowiec

Fot: Nielba Wągrowiec

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.