3 liga grupa IV. Kolejna domowa porażka Wisły Puławy.Siedmiu młodzieżowców w składzie Wólczanki Wólka Pełkińska

W meczu 15. kolejki rozgrywek 3 ligi (grupa IV) Wisła Puławy uległa 0:1 Wólczance Wólka Pełkińska.

Pierwsza odsłona meczu pomiędzy zespołami nie przyniosła wielu sytuacji podbramkowych. Obie drużyny starały się budować składne akcje, jednak nie przekładał się to na sytuacje podbramkowe.

Po zmianie stron gra toczyła się głownie w środku pola, gdzie było dużo walki. Niespełna 4 minut po wejściu na boisko, w 66. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Krzysztof Pietluch,który nie zwykł marnować takich sytuacji i strzałem przy długim słupku dał prowadzenie swojej drużynie.

Od 70. minuty goście grali w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Tabora. Końcowe minuty to napór Wisły, swoje szanse mieli Kacprzycki, Wojczuk czy Chudyba, ale szczęśliwie bronili się goście. W ostatniej akcji meczu piłka trafiła w rękę jednego z obrońców Wólczanki, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

Warto dodać, że w pierwszym składzie Wólczanki wybiegło aż siedmiu młodzieżowców.

Wisła Puławy po kolejnym meczu bez zdobyczy punktowej zajmuje 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów. Wólczanka jest aktualnie wiceliderem rozgrywek mając na swoim koncie 25 „oczek”. W niedzielę zostaną rozegrane w tej grupie jeszcze trzy spotkania.

Wisła Puławy – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:1 (0:0)

0-1 Krzysztof Pietluch (66)

Wisła Puławy: Krzysztof Kurek – Karol Barański, Mateusz Pielach, Krystian Puton, Szymon Stanisławski, Michał Kobiałka, Rafał Kiczuk Piotr Rogala, Michał Wolanin, Dawid Chudyna, Piotr Zmorzyński.

Wólczanka Wólka Pełkińska: Oskar Kubik – Mateusz Kocur, Dawid Olejarka, Kamil Matofij, Wiktor Kłos, Mateusz Podstolak, Piotr Łazarz, Krystian Wrona, Peter Basista, Jakub Tabor, Michał Bury.

Źródło: Biuro Prasowe Wisły Puławy, Wólczanka Wółka Pekińska, własne.

Zdjęcia: Biuro Prasowe Wisły Puławy.