4 liga. Bez porażki, bez zwycięstwa

Wieczysta Kraków przegrała 1:2 (0:1) wyjazdowy mecz zachodniej grupy małopolskiej 4 ligi z wiceliderem, czyli Wiślanami Jaśkowice. Była to pierwsza ligowa porażka Wieczystej od 14 czerwca 2019 roku.

IV liga, gr. zachodnia, 23.04.2022 r. godz. 16:00
Wiślanie Jaśkowice – Wieczysta Kraków 2:1 (1:0)

Dynarek 18 (k), Seweryn 62 – Frańczak 87

W 28. minucie Wieczysta (Peszko) nie wykorzystała rzutu karnego (strzał obok bramki).

W 60. minucie Wiślanie (Dynarek) nie wykorzystali rzutu karnego (bramkarz obronił).

Żółte kartki: Lewiński, Seweryn, Bierówka – Moulin, Supel, Mišák
Sędziował: Damian Gmitrzak
Widzów: 400

Wiślanie: Ropek – Czarnecki, Gałka, Lewiński, Morawski, Gogola (87 Tetych) – Głaz, Dynarek, Żaba – Seweryn (89 Ochman), Monsuru (79 Bierówka).

Wieczysta: Plewka – Frańczak, Kołodziej, Moulin, Kumah (79 Linca) – Gamrot, Majewski (63 Hebel), Misak – Supel, Jankowski (63 Bąk), Peszko.

Tym samym bez porażki w sezonie 2021/2022 w rozgrywkach IV ligi pozostaje Bruk-Bet Termalica II Nieciecza (23-0-0), br. 88-9 – grupa małopolska wschód.

Kilka zespołów nie zaznało jeszcze smaku zwycięstwa w obecnych rozgrywkach IV ligi:

– Czarni Trześń (0-3-23), br. 16-82 – grupa podkarpacka

– Radłovia Radłów (0-3-20), br. 12-85 – grupa małopolska wschód

– Clepardia Kraków (0-5-18), br. 13-85 – grupa małopolska zachód

– Hetman Białystok (0-2-19), br. 6-100 – grupa podlaska

– Jedność 32 Przyszowice (0-2-19), br. 16-77 – grupa śląska I