4 Liga. Rezerwy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza mają nowego szkoleniowca

Waldemar Dzierżanowski został nowy trener drugiej drużyny Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Szkoleniowiec dotychczas odpowiadał za zespół juniorów starszych.

– Dla mnie to nowe i ciekawe wyzwanie. Przechodzę do drużyny, wokół, której stworzył się bardzo fajny klimat. Mam nadzieję, że tak będzie dalej. Zawodnikom powiedziałem, żeby z dużą pokorą podchodzili do obecnej sytuacji w tabeli. Wiosną czeka nas ciężkie zadanie i dużo pracy – mówi trener, cytowany przez klubowe media.

– Trafiający do drugiego zespołu piłkarze z juniorów, mają od kogo się uczyć. Są w nim doświadczeni zawodnicy m.in. Vlastimir Jovanović czy Krzysztof Wrzosek – dodaje Waldemar Dzierżanowski.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i na świeżym powietrzu

Rezerwy „Słoni” rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej. Po rundzie jesiennej są liderami grupy wschodniej małopolskiej czwartej ligi. Zespół z Niecieczy wygrał do tej pory wszystkie 18 spotkań, zdobył 67 bramek, tracąc zaledwie sześć. Przewaga nad drugim w tabeli Lubaniem Maniowy wynosi aż 17 punktów i chyba tylko kataklizm może pozbawić rezerwy Bruk-Betu pierwszego miejsca na koniec sezonu. Nie gwarantuje ono jednak bezpośredniego awansu. Zwycięzcy obu grup małopolskiej 4 ligi spotkają się w barażach. Tam na „Słonie” czekać będzie z pewnością zespół Wieczystej Kraków, który również prowadzi w tabeli swojej grupy z ogromną przewagą nad resztą stawki.

Źródło: własne, Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Fot. Bruk-Bet Termalica Nieciecza

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.