4 liga. Zabójczy sztorm „Gedania” zatopił Jaguara

W meczu na szczycie IV ligi pomorskiej w 23. kolejce zmierzyły się lider Gedania Gdańsk i wicelider Jaguar Gdańsk.

Do 90. minuty było spokojnie. 0:0 na tablicy wyników i nagle nadszedł sztorm… „Gedania”, który zatopił cieszącego się przedwcześnie z wyjazdowego remisu Jaguara.

Wszystkie bramki dla Gedanii padły w doliczonym czasie gry drugiej połowy, a zdobywali je dwukrotnie Adam Duda oraz z rzutu karnego kapitan Michał Gajewski

Gedania Gdańsk- Jaguar Gdańsk 3:0 (0:0)

Bramki: 92′, 94′, 96′

Składy:

Gedania: Borowski, Bąk, Zalewski, Pogorzalski, Molga, Michalewski, Machola, Kobyliński, Gorwa, Gajewski, Deja.

Jaguar: Bladowski, Swacha- Sock, Pietrowski, Mikołajewski, Gaszka, Wieczorek, Skrypoczka, Rychłowski, Pietruszewski, Jaroszek, Czychowski.

Po tym meczu Gedania jest oczywiście liderem z przewagą 14 pkt. nad Jaguarem.