A-klasa wielkopolska grupa IV. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” wziąłem pod lupę profile facebookowe zespołów występujących w czwartej grupie wielkopolskiej A-klasy. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

W rankingu czwartej grupy wielkopolskiej A-klasy, uwzględniłem profile trzynastu klubów. Sokół Świba, od dłuższego czasu nie aktualizuje fanpage’u i nie został ujęty w zestawieniu.

Trzeba przyznać, że ogromna większość klubów z omawianej ligi, prowadzi profile na bieżąco. Zamieszczane informacje są w miarę aktualne.

Tylko zwycięzca zestawienia posiada fanpage, który przekroczył granicę tysiąca lajków. Pozostałe kluby mieszczą się w przedziale od 322 do 891 polubień.

Trzecie miejsce w rankingu zajął Płomień Opatów, który w ligowej tabeli zajmuje czwartą pozycję. Profil Płomienia zalajkowało do tej pory 815 sympatyków.

Druga lokata przypadła Victorii Laski. Zespół po rundzie jesiennej plasuje się na miejscu piątym. Klubowy fanpage polubiło 891 osób.

Zdecydowanym zwycięzcą rankingu został klub Lilia Mikstat. Ostatni w ligowej tabeli zespół posiada bardzo „mocny” profil i jest aktywny w mediach społecznościowych. Pierwsze miejsce zdobył dzięki aż 1194 lajkom. Brawo.

Ranking popularności klubów występujących w A-klasie grupa wielkopolska IV, pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 13.04.2020.

[ninja_tables id=”3575″]

 

Grzegorz Sawicki

Odmień wizerunek swojego klubu. Więcej informacji TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.