A-klasa wielkopolska III. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem profile facebookowe zespołów występujących w trzeciej grupie wielkopolskiej A-klasy. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

Na czternaście zespołów występujących w trzeciej grupie wielkopolskiej A-klasy, w swoim zestawieniu uwzględniłem dziesięć z nich. Sokoły Droszew, Orzeł Kawęczyn oraz Jaskiniowiec Rajsko nie posiadają aktualizowanych profili. Zgodnie z przyjętą na początku cyklu zasadą nie biorę też pod uwagę klubowych rezerw. Dodam też, że w przypadku Prosny Kalisz ująłem aktualnie działający fanpage.

Pierwsza trójka zestawienia przekroczyła granicę tysiąca lajków, pozostałe zespoły mieszczą się w przedziale od 255 do 929 polubień.

Na trzeciej pozycji uplasowała się Korona-Pogoń Stawiszyn, której fanpage lubi 1001 sympatyków. Druga lokata przypadła outsiderowi ligowej  tabeli Wichrowi Dobra. Profil tego klubu zalajkowało 1029 kibiców.

Zwycięzcą rankingu z dużą przewagą został siódmy w rozgrywkach po rundzie jesiennej Piast Grodziec. Profil na facebooku może się pochwalić liczbą 1560 fanów.

Ranking popularności klubów występujących w trzeciej grupie wielkopolskiej A-klasy pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 09.04.2020.

[ninja_tables id=”3422″]

 

Zdjęcie autorstwa Tom Fisk z Pexels

Grzegorz Sawicki

https://www.facebook.com/grafikasportowa/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.