AP-Sport A-klasa Sosnowiec. Ranking popularności klubów

Galaktyczny Futbol nie zatrzymuje się i wciąż sprawdza popularność klubów w ligach, w których występują zespoły współpracujące z portalem. W kolejnym odcinku cyklu – AP-Sport A klasa Sosnowiec. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone na podstawie liczby polubień klubowego profilu na facebooku.

AP-Sport A klasa Sosnowiec. W tych rozgrywkach występuje jeden z klubów, z którym współpracuję już od dawna. Zagłębiak Tucznawa, bo o nim mowa, niejednokrotnie pojawiał się na łamach mojego macierzystego serwisu futbol.pl. Klub ten był również bohaterem jednego z odcinków cyklu „Nie tylko Liga Mistrzów”.

Zagłębiak okazale prezentuje się w mediach społecznościowych, co przekłada się na popularność klubu. W rankingu sosnowieckiej AP-Sport A-klasy, pod względem „lajków” na facebooku, klub zajmuje trzecie miejsce (1277 polubień). Drugą lokatę zajęło Zagłębie Dąbrowa Górnicza, które w tabeli rozgrywek plasuje sie na miejcu 11. Profil tego klubu „lubi” 1389 osób.

Zdecydowanym zwycięzcą okazał się CKS Czeladź. Plasujący się na czwartym miejscu tabeli A-klasy Patrick klub, ma wierne grono kibiców. 2324 „lajki” to liczba, której nie powstydziłyby się kluby z IV ligi.

Poniżej przedstawiam ranking popularności klubów z AP-Sport A klasy Sosnowiec , pod względem polubień klubowego profilu na facebooku. Stan na 05.02.2020

[ninja_tables id=”2073″]

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.