B-klasa grupa Rzeszów I. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem facebookowe profile zespołów występujących w B-klasie grupa Rzeszów I. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze.

W rozgrywkach B-klasy, grupa Rzeszów I występuje 14. zespołów, z których tylko jeden nie posiada aktywnego profilu na Facebooku. Dwanaście klubów nie przekroczyło granicy 1000 polubień i mieszczą się one w przedziale od 202 do 808 lajków. Niektóre z zespołów dzieli różnica dosłownie kilkunastu „klików”.

Zwycięzca rankingu przekroczył 5 tysięcy polubień, ale w tym przypadku to inna bajka.

Trzecie miejsce w zestawieniu zajął, przedostatni w ligowej tabeli Junak Słocina. Fanpage klubu polubiło 716 kibiców.

Lokata druga przypadła Mrowlance Mrowla. Zespół po rundzie jesiennej zajmuje piąte miejsce w tabeli rozgrywek. Natomiast pozycję wicelidera w rankingu popularności Mrowlanka zajęła dzięki 808 polubieniom profilu.

Triumfatorem zestawienia mógł być tylko jeden klub – Heiro Rzeszów. Na profilu pojawiają się informacje zarówno o drużynie futsalowej jak i piłkarskiej, więc fanpage jak najbardziej mógł zostać ujęty w rankingu (uprzedzam malkontentów).

Profil jest ogólny, gramy nie tylko w futsal i piłkę nożną ale i beach soccer. Taki ewenement, łatwo zweryfikować. Zamieszczamy informacje o wszystkich naszych drużynach, a osobny profil ma Akademia Heiro powiedział Łukasz Krawczyk, prezes klubu.

Profil Heiro Rzeszów polubiło do tej pory 5267 sympatyków. Dodajmy, że w tabeli B-klasy grupa Rzeszów I, Heiro również zajmuje pierwsze miejsce.

 

Ranking popularności. B-klasa Rzeszów I

MiejsceKlubMiejsce w tabeliLiczba lajków
1.Heiro Rzeszów1.5267
2.Mrowlanka Mrowla5.808
3.Junak Słocina13.716
4.Rudnianka Rudna Wielka2.669
5.Staroniwa Rzeszów8.635
6.Rudzik Rudna Mała9.598
7.Świlczanka Świlcza7.570
8.RKS Rzeszów10.560
9.Jedność Hucisko11.526
10.Dąb Dąbrowa12.497
11.Orzeł Wysoka Głogowska3.493
12.LKS Biała14.464
13.KP Zabajka4.202

Grzegorz Sawicki

Czas na zmianę wizerunku klubu? Szeroką ofertę znajdziesz TUTAJ.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.