B-klasa Opole XI. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem facebookowe profile zespołów, które występowały w zakończonym sezonie 2019/2020 w B-klasie grupa Opole XI. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję i podkreślam, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie są brane pod uwagę liczby mieszkańców, frekwencja na stadionie czy treści zmieszczane przez kluby. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze oraz profile nieaktywne od dłuższego czasu.

W zestawieniu uwzględniłem dziewięć klubów zgodnie z zasadami przyjętymi od początku cyklu. Żaden z facebookowych profili zespołów z XI grupy opolskiej B-klasy nie przekroczył granicy 1000 polubień.

Zwycięzca rankingu TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle posiada fanpage, który zalajkowało do tej pory 646 sympatyków.

 

Ranking popularności. B-klasa Opole XI

MiejsceKlub Miejsce w tabeliLiczba lajków
1.TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle4.646
2.LZS Raszowa1.566
3.KS Cisowa6.484
4.LZS Pokrzywnica10.475
5.Ruch Steblów8.449
6.LZS Stare Koźle11.403
7.LZS Stradunia2.369
8.LZS Obrowiec9.257
9.Polonia Gościęcin12.118

 

******

Był to 99 odcinek cyklu „Ranking popularności klubów”. W kolejnym, jubileuszowym postaram się, dzięki podpowiedziom czytelników, zaprezentować specjalne zestawienie.

Grzegorz Sawicki

www.grafika-sportowa.pl

KEEZA

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.