B-klasa Warszawa I. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” czas na pierwszą grupę warszawskiej B-klasy. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

B-klasa Warszawa I jest ligą, w której występuje często goszczący na łamach GF, Madziar Nieporęt. Lider rozgrywek może się również pochwalić fantastyczną ilością fanów na facebooku. W moim rankingu Madziar został wyprzedzony przez dwa kluby i uplasował się na najniższym stopniu podium z liczbą 3129 „lajków.

Miejsce drugie zajęła Farmacja Tarchomin, która zbliża się do granicy 5 tysięcy polubień profilu. Na dzień 29.02.2020 fanpage tarchomińskego klubu „lubi” 4821 sympatyków.

Zwycięstwo w rankingu z liczbą kibiców, której mogą zazdrościć kluby z najwyższych poziomów rozgrywkowych w Polsce, przypadło zespołowi Coco Jambo Warszawa. Profil tego, niezwykle popularnego w stolicy i nie tylko klubu polubiły…69104 osoby.

W zestawieniu zgodnie z obraną regułą nie brałem pod uwagę rezerw.

 

Ranking popularności klubów B-klasy Warszawa I pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 29.02.2020.

[ninja_tables id=”2533″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.