Beniaminek 3 ligi rozstaje się z weteranami

Carina Gubin, beniaminek III grupy 3. ligi, rozstaje się z kilkoma zawodnikami.

Carina Gubin po rundzie jesiennej zajmuje w tabeli III grupy trzeciej ligi 11. miejsce z dorobkiem 21 punktów i bilansem bramkowym 23:26.

W zimowej przerwie z klubu odeszło czterech zawodników: Mateusz Hałambiec(36 lat), Jakub Jasiński (36 lat), Paweł Niewiadomski (32 lata) i Fabian Tomaszewski (23 lata). Najbardziej znany z tego grona jest pierwszy z wymienionych. Hałambiec w latach 2009-2015 zakładał koszulkę Chrobrego Głogów, zaliczając w nim 51 meczów (7 goli) w III lidze, 80 (13 bramek) w drugiej oraz 44 (2 gole) na zapleczu ekstraklasy. W obecnym sezonie 26-latek zanotował zaledwie 7 występów i przebywał na boisku 246 minut.

Według doniesień lokalnych serwisów cała czwórka znajdzie sobie nowych pracodawców. Hałambiec najprawdopodobniej wróci do Tęczy Krosno Odrzańskie, której jest wychowankiem. Ten zespół jest wiceliderem ligi okręgowej grupa Zielona Góra. Jasiński przymierzany jest do Stali Jasień (2. miejsce w klasie A Zielona Góra IV), Niewiadomski trafi do Budowlanych Lubsko (4. miejsce liga okręgowa Zielona Góra). Tomaszewski natomiast ma zostać zawodnikiem Odry Nietków (6. miejsce IV liga lubuska).

Przygotowania do rundy wiosennej beniaminek z Gubina rozpocznie 10 stycznia. Zespół rozegra osiem meczów kontrolnych.

Sparingi Cariny Gubin

  • Zagłębie Lubin U-18 (28 stycznia),
  • Zagłębie II Lubin (5 lutego),
  • Polonia Świdnica (12 lutego),
  • Chrobry II Głogów (16 lutego),
  • Pogoń II Szczecin (19 lutego),
  • Lechia Zielona Góra (23 lutego),
  • Świt Skolwin (26 lutego),
  • Promień Żary (5 marca).

Fot. Facebook/Carina Gubin

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.